صنایع سلولزی ماریناسان

صنایع سلولزی ماریناسان

معرفی

گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشته و پس از سال‌ها تجربه در بازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه و علمی ،عزم به ایجاد تحول در این صنعت و ارائه محصولات متنوع و باکیفیت در سطح كشور و منطقه نمودند.
شركت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) در دی ماه ۱۳۸۶ در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خردادماه ۸۸ فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت سر گذاشت.
در فاز اول، خطوط تولید دستمال كاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشك كامل بچه در سال ۱۳۸۹ در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید.
 این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ باهمت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گلرنگ و تجارب ارزنده جناب آقای دكتر فضلی موفق به عرضه محصولات باکیفیت ،متنوع کاملاً بهداشتی ، بدون دخالت دست و تمام‌خودکار شد.
در حال حاضر ماریناسان با راه‌اندازی خط تولید کاملاً خودکار پوشك كامل بچه و نوار بهداشتی و دستمال مرطوب کودک در كارخانه دوم خود در شهرك صنعتی اشتهارد با ظرفیت و توان بسیار بالایی در حال ارائه بهترین فناوری در زمینه محصولات پوشك كامل بچه و نوار بهداشتی و دستمال مرطوب کودک است.
برای اولین بار است كه به لحاظ مواد اولیه، فناوری تولید، محصولاتی با این كیفیت در اختیار نوزادان و كودكان دلبند كشور عزیزمان ایران قرار می‌گیرد.
همچنین شرکت ماریناسان از سال 93 با بهره گیری از تکنولوژی به روز و ماشین آلات پیشرفته در حال تولید تیشوی با کیفیت در سایت قزوین جهت استفاده در محصولات سلولزی میباشد.
شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف‌کننده ایرانی تهیه و تولید نماید.
این شركت با بهره‌گیری از کارکنان متعهد و متخصص خود در جهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف‌کننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف‌کننده و خودكفایی بازار ایران در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می‌دارد.
در حال حاضر دستمال كاغذی جعبه‌ای، دستمال توالت، دستمال حوله ، نوار بهداشتی بالدار ( نوار فلاف و نوار ایرلید ) و پوشك كامل بچه را تولید و دستمال مرطوب کودک به مصرف‌کنندگان معرفی نموده است. و به زودی سایر نیازهای بازار ایران در این صنعت به سبد محصولات اضافه خواهد شد.

چشم انداز

کسب مقام دوم در بین شرکت های برتر صنعت سلولزی و هایژنیک تا سال 1403

ماموریت

حضور در سبد سلامت خانوار با ارایه محصولات سلولزی بهداشتی در قالب آمیزه‌ای متمایز از کیفیت و قیمت از طریق به کارگیری فناوری‌های نوین و توسعه مستمر توانمندی‌های سرمایه انسانی

سال تاسیس

1386

تعداد سایت های تولیدی

3

تعداد کارکنان

540

برندها

گواهینامه های کیفی اخذ شده

ISO 9001:2015
گواهینامه EAC گواهی انطباق محصول جهت صادرات به اوراسیا است.


دفتر مرکزی

تهران- خ گاندی- کوچه ۱۷- پلاک ۲۲

تلفن

فکس

021-42354112

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

سافتلن
بارلی
مرسی
نانسی
گلرنگ
صپیتا
آلاوه
سافتکس
اکتیوسافت