هویت سازمانی

چشم‌انداز 

ورود به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهان در سال 1410 با تکیه بر:
ـ برندهای شناخته شده در سطح جهانی
ـ خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی و ارایه محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای تبدیل شدن به تحسین برانگیزترین شرکت ایرانی
ـ اشتغال‌زایی پایا و پویا

 

بیانیه مأموریت 

ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر با تکیه بر همکاران باانگیزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتریان و مصرف‌کنندگان ملی و بین‌المللی و ارتقاء سطح ر‌فاه همکاران شود؛ به گونه‌ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی بشناسند.
از این که جامعه، ما را به‌ عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، مسئول، کارآفرین، خیرخواه و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی (ارزش‌آفرین) می‌شناسد به‌خود می‌بالیم و به راه دراز باقی‌مانده و مسئولیت‌های سنگین خود نیز واقفیم.
 

ارزش‌های سازمانی

ـ نتیجه‌گرایی
ـ مشتری‌مداری
ـ اشتغال‌آفرینی پویا
ـ اشاعه روحیه رهبری
ـ توسعه همکاری‌های تجاری
ـ ارتقاء جایگاه اجتماعی سازمان
ـ یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر
ـ انعطاف‌پذیری در انجام فعالیت‌ها
ـ توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهی
ـ مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد
ـ ارتقاء هم‌افزایی مبتنی بر واقعیت با رویکرد فرآیندی (درون گروهی ـ شرکای تجاری)
 

بیانیه ارزش
ما خود را دربرابر رفاه تمامی‌ هموطنان مسئول می‌دانیم. هدف بنیانگذار گروه که پس از سال‌ها تلاش و تجربه هم‌اکنون در اندیشه و عمل همکاران و کارکنان نیز تبلور یافته است، تلاش برای تولید بهترین محصولات و ارایه آنها به هموطنان و ارتقای سطح کیفی سبک زندگی خانواده است.
این مهم با ایجاد تمایز، توسعه‌ کسب‌وکار،  اشتغال مولد و برخورد مسئولانه در جامعه دنبال می‌شود. باور داریم که با به‌‌کارگیری تمام توان خود می‌توانیم با عرضه خدمات و محصولات باکیفیت به بازارهای جهانی و کمک به افزایش تولید ناخالص‌داخلی و ملی وظیفه خود را در قبال مشتریانمان انجام دهیم که همانا نتیجه آن رفاه بیشترهموطنان عزیزمان خواهد بود که حقیقتا لایق بهترین‌ها هستند. همواره سعی نموده‌ایم بستر مناسب برای رشد اقتصادی و تکنولوژیک را با اتکا به توانمندی ملی (ایرانیان داخل و خارج کشور) و بومی‌سازی تکنولوژی، برای شرکت‌های زیرمجموعه فراهم سازیم؛ با به‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌های نوین و تجارب ذی‌قیمت بستر لازم را برای هم‌افزایی و رشد متوازن و با بهترین کارایی‌ها مهیا نماییم و علاوه ‌بر ایجاد شغل مستقیم با زمینه‌سازی به منظور ادای دین به کشور، ایجاد شغل‌های غیرمستقیم پایدار را در حد بضاعت سبب گردیم. ما با ایمان به حقوق مصرف کنندگان و حفظ محیط زیست، بقا، رشد و توسعه پایدار را از طریق ایجاد تمایز، بهبود مستمر و تقویت کار‌آفرینی در کسب و کارهای جدید دنبال می‌نماییم. همکاران ما سرمایه‌های اصلی ما هستند و رشد ما به رشد آنان وابسته است. گروه صنعتی گلرنگ سعی می‌نماید با جذب افراد متخصص، اخلاق‌مدار، نخبه، مستعد، انسان‌دوست، نتیجه‌گرا و دارای توان فکری و اجرایی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ایرانی با توان رقابت بین‌المللی فراهم نماید.