درباره تکنولوژی

در حال حاضر در بخش تکنولوژی و IT شرکت گلرنگ سیستم (سهامی خاص) یک شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که با هدف ارایه راه حل‌های فناوری اطلاعات در جهت كمك به افزایش بهره‌وری و ارتقا، توانمندسازی و افزایش سود آوری گروه صنعتی گلرنگ به عنوان بازوی مدیریت ارشد از ابتدای تاسیس گروه ایجاد و در گذر زمان به رشد و بالندگی رسیده است.

همچنین شرکت ویرا سیستم پویا (WSP)،  در حوزه فناوری اطلاعات (IT)، تجارت الکترونیک و تولید نرم‌افزارهای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروشی (RETAIL) فعالیت می‌کند.

مؤسسه فرهنگی و ویدئورسانه‌ی گلرنگ رسانه نیز با تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی ، ارائه خدمات فنی، میکس، مونتاژ، تولید نسخه مادر (مستر) زیرنویس،  صداگذاری و جلوه‌های ویژه با بهره‌گیری از امکانات مدرن و تجهیزات سخت‌افزاری دیجیتال و رایانه‌ای نیز از شرکت‌های فعال در این حوزه است.

در بخش تحقیقات بازار نیز مطالعه نمونه‌های منتخب از خرده‌فروشی‌ها به منظور تهیه و ارائه‌ی گزارش‌هایی شامل میزان فروش یک برند به صورت حجمی و ریالی، روند فروش، سطح موجودی، اثربخشی نمایش و تلاش‌های تبلیغاتی درون فروشگاهی و سایر جنبه‌های مرتبط، توسط تیمی از متخصصان ماهر و مجرب قابل ارائه به فعالان صنعت کالاهای تند مصرف، از مجموعه خدمات تحقیقات بازار در شرکت پرتوشید است.
داده‌های پایش خرده‌فروشی‌های پرتوشید به دلیل استحکام، روش‌شناسی دقیق و نمونه‌گیری به روز، همراه با تکنولوژی انحصاری، دارای ارزش مشهود هستند.