درباره خدمات مالی

سه شرکت «صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین گلرنگ»، «واسپاری ارزش آفرین گلرنگ» و «سبدگردان کوروش» شرکت‌های مالی گروه صنعتی گلرنگ را تشکیل می‌دهند.

«صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین گلرنگ» با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان صندوق سرمایه گذاری فعالیت می‌کند.

این صندوق منابع خود را در اوراق مشارکت، سپرده بانکی، اوراق بهادار با درآمد ثابت و سهام سرمایه‌گذاری می‌کند و سرمایه‌گذاران به صورت روزانه می‌توانند از روند رشد سرمایه‌گذاری خود از طریق مراجعه به سایت صندوق اطلاع یابند.

شرکت «واسپاری ارزش آفرین گلرنگ» (لیزینگ گلرنگ) نیز با هدف ورود به تأمین تجهیزات صنایع بزرگ تاسیس شده است. این شرکت، به خرید انواع کالا از قبیل کالاهای مصرفی با دوام، لوازم خانگی، تجهیزات رایانه‌ای، خودرو سواری، وانت، مینی‌بوس، کامیون‌های سبک، ماشین‌آلات و تجهیزات، املاک و مستغلات، هواپیما، اتوبوس، کامیون‌های سنگین، و غیره و انتقال و واگذاری آن‌ها به متقاضیان در قالب عقود اجاره و فروش اقساطی فعالیت می‌کند.

شرکت‌ «سبدگردان کوروش» نهاد مالی است که با جمع‌آوری اطلاعات، سرمایه‌گذاران را از نظر درجه ریسک‌پذیری طبقه‌بندی نموده و به هر گروه از سرمایه‌گذاران متناسب با درجه ریسک‌پذیری ارزیابی شده، خدمات سبدگردانی را در قالب مدیریت دارایی‌های ایشان به وکالت و نمایندگی از طرف وی و در ازای دریافت کارمزد، ارائه می‌نماید.