گلرنگ رسانه

گلرنگ رسانه

معرفی

مؤسسه فرهنگی و ویدئورسانه‌ی گلرنگ رسانه در سال 1391 به عنوان توزیع و تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی  که تامین و عرضه فیلمهای سینمایی و غیر سینمایی ایرانی و خارجی شامل (مستند آمورشی داستانی، علمی، تحقیقاتی، تبلیغاتی،موسیقی، تئاتر برنامه ها و سریال های تلوزیونی و سایر ...) ارائه خدمات فنی،میکس،مونتاژ، تولید نسخه مادر (مستر) زیرنویس، صداگذاری، جلوه های ویژه به منظور آماده سازی ...به ویژه با بهره گیری از امکانات مدرن و تجهیزات سخت‌افزاری دیجیتال و رایانه‌ای.
تامین حقوق نمایشی فیلمهای سینمای و غیر سینمایی به منظور اماده سازی و عرضه انها در قالب محصولات مختلف ویدئوییو نمایش خانگی و برنامه های سمعی و بصری مانند نوار ویدئویی (وی اچ اس) انواع لوح های فشرده و قالب‌ها و رسانه‌های نوین که در آینده بدین منظور به کار گرفته خواهند شد.

موسسه گلرنگ رسانه از اولین شرکتهای شبکه نمایش خانگی بود که در تولید و توزیع سریال‌های ویژه این مدیوم ورود کرد و کوشید به نوبه خود بسترسازی لازم را برای سایر شرکت‌هایی که در سال‌های بعد وارد این حیطه شدند داشته باشد. سیستم توزیع مویرگی محصولات شبکه خانگی که اجرای درست آن در حیطه سریال‌های اپیزودیک اهمیت بیشتری می‌یابد با چنان کیفیتی از سوی گلرنگ رسانه انجام شد که حتی سختگیرترین مخاطبان را هم راضی کرد و آنها را مطمئن ساخت که در شبکه خانگی می‌توان هم کالای باکیفیت تولید کرد و هم آن را به‌موقع در دسترس قرار داد.

چشم انداز

موسسه گلرنگ رسانه اولویت خود را بر تولید و پخش محصولات سرگرم کننده در شبکه نمایش خانگی قرار داده است. این شرکت از جمله شرکت‌های پیشرو در تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی بوده است و از جمله شرکت‌های خصوصی فعال در این مدیوم است که می‌کوشد به نوبه خود اسباب ارتقای کیفی تولید و توزیع در شبکه نمایش خانگی را موجب شود.

ماموریت

ما با بهره‌گیری از جدیدترین فن‌آوری‌ها و با اتکا بر دانش فنی ویژه کادر فنی و تخصصی‌مان تولید و ارایه محصولات و خدمات نرم‌افزاری و فرهنگی به سراسر ایران را اساسی‌ترین دلیل وجودی خودمان می‌دانیم و با نگاه به آینده و با اتخاذ رویکردی تهاجمی و فعال هدف خود را گسترش مستمر فعالیت‌ها و رشد پایدار تعریف می‌کنیم ودر این مأموریت منافع شرکت مادر خود یعنی گروه صنعتی گلرنگ و دیگر ذی‌نفعان را فراموش نمی‌کنیم و بر مسئولیت‌های اجتماعی خود واقفیم.

سال تاسیس

1391

تعداد کارکنان

5

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از شهید بهشتی کوچه 18 پلاک 20

تلفن

فکس

021-86124930 داخلی 120

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت