اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

چهارشنبه 2 آبان 1397
اویلا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت شد

برند اویلا، برای اولین بار در صنعت روغن و همزمان با روز جهانی غذا موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت برای تولید «روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی» گردید.

 

مراسم روز جهانی غذا  با حضور وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ریاست سازمان دارو و جمع کثیری از فعالان صنعت غذا و سلامت در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد.

در این مراسم سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر اصغری رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر مفید به ایراد سخنرانی پرداختند.

دکتر قاضی زاده هاشمی بیان داشت: وزارت بهداشت و ارگان های دولتی بایستی همکاری با شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات سلامت محور فعالیت دارند را در اولویت کار خود قرار داده و با توجه به ظرفیت موجود حداکثر حمایت را از تولیدات داخلی در این راستای داشته باشند.

دکتر مفید نیز ضمن تقدیر از کلیه شرکت هایی که در راه ارتقاء سلامت و رفع مشکلات سو تغذیه جامعه گام برمی‌دارند اشاره کرد: امروزه در بحث سو تغذیه حدود ۷۰ درصد ایرانیان دارای کمبود ویتامین دی و ۵۰ درصد نیز دچار فقر آهن هستند. لذا غنی سازی محصولات غذایی با ریز مغذی‌ها در وضعیت فعلی کشور از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است.

در این مراسم که با شعار تغییر و اصلاح الگوی تغدیه جهت حفظ و ارتقا سلامت برگزار شد شرکت صنعت غذایی کوروش در میان ۵ شرکت منتخب قرار گرفت و برای تولید محصول “روغن آفتابگردان غنی شده با ویتامین دی” نشان ایمنی و سلامت دریافت کرد.

نشان ایمنی و سلامت، نشانی است که سالانه از سوی سازمان غذا و دارو به فرآورده غذایی اعطاء می شود که از لحاظ تامین غذای ایمن و سالم در تمام مراحل زنجیره غذایی از مواد اولیه سالم و در شرایط خوب بهداشتی تولید شده و در ضمن دارای خصوصیاتی است که به ارتقاء ایمنی و سلامت مصرف کننده کمک می‌نماید.

دریافت تندیس و گواهینامه یکشنبه 21 مهر 1398

دریافت تندیس و گواهینامه ...

شرکت پدیده شیمی قرن، تندیس و گواهینامه نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در سال ۱۳۹۸ را دریافت ...

متن خبر
دریافت لوح جشنواره ملی شنبه 26 مرداد 1398

دریافت لوح جشنواره ملی ...

لوح سومین جشنواره «صنعت سلامت محور» در بخش خدمات به شرکت ستاره طلایی سینا و برند فروشگاه های سراسری سورنا ...

متن خبر
دریافت تندیس زرین جشنواره پنجشنبه 17 مرداد 1398

دریافت تندیس زرین جشنواره ...

شرکت پدیده شیمی قرن موفق به دریافت تندیس زرین سومین جشنواره صنایع سلامت محور شد. تندیس زرین سومین جشنواره «صنعتِ سلامت ...

متن خبر