مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن در اشتهارد افتتاح شد

پنجشنبه 21 شهریور 1398
مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن در اشتهارد افتتاح شد

مرکز کارآموزی جوار کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی در همه سطوح، با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و هیئت همراه و همچنین مدیران و مسئولین هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی، پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ در کارخانه پدیده شیمی قرن در اشتهارد، افتتاح شد.


در ابتدای مراسم، جلسه‌ای با حضور میهمانان و همچنین مدیران و مسئولین هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی برگزار شد. در این جلسه ضمن آشنایی با فرایند و فعالیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای، شیوه و ابعاد همکاری این سازمان با شرکت‌ پدیده شیمی قرن، طرح‌ها و چشم‌اندازهای آتی مورد بررسی قرار گرفت و بر نقش آموزش‌های مهارتی جوار کارگاهی در ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و اشتغال افراد، تأکید شد.
مهندس غیاثی‌تبار ⁣مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، در پاسخ به سؤال مهندس چینی‌فروشان، معاون منابع انسانی ساب هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی گلرنگ مبنی بر اینکه چه طور می‌توان از حمایت سازمان فنی و حرفه‌ای در راستای توسعه این طرح در سایر استان‌های کشور و شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ استفاده کرد، بیان داشت: سازمان فنی و حرفه‌ای می‌تواند در این زمینه همکاری لازم را در سطح کشور با گروه صنعتی گلرنگ انجام دهد و این امر می‌تواند از سوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، آقای دکتر پاک‌سرشت، و امضاء تفاهم‌نامه‌ای بین دو سازمان، پیگیری و محقق گردد. مهندس غیاثی تبار آمادگی همکاری خود جهت تحقق این چشم‌انداز ارزشمند را اعلام نمود.
 

بازدید مدیر عامل بورس چهارشنبه 24 مهر 1398

بازدید مدیر عامل بورس ...

دکتر صحرایی، مدیر عامل بورس اوراق بهادار به همراه معاونان خود و مدیران و کارشناسان  واحد پذیرش بورس، سه‌شنبه ۱۶ ...

متن خبر
پرتال سهامداران افق کوروش سه شنبه 16 مهر 1398

پرتال سهامداران افق کوروش ...

شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای افق کوروش با هدف سهولت در دسترسی سهامداران به اطلاعات مورد نیاز و آگاهی از آخرین ...

متن خبر
افق کوروش به عنوان چهارشنبه 3 مهر 1398

افق کوروش به عنوان ...

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در فهرست ۵۰ شرکت برتر و فعال بورس تهران قرار گرفت. در تازه‌ترین به روز رسانی ...

متن خبر