مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن در اشتهارد افتتاح شد

پنجشنبه 21 شهریور 1398
مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن در اشتهارد افتتاح شد

مرکز کارآموزی جوار کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی در همه سطوح، با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و هیئت همراه و همچنین مدیران و مسئولین هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی، پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ در کارخانه پدیده شیمی قرن در اشتهارد، افتتاح شد.


در ابتدای مراسم، جلسه‌ای با حضور میهمانان و همچنین مدیران و مسئولین هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی برگزار شد. در این جلسه ضمن آشنایی با فرایند و فعالیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای، شیوه و ابعاد همکاری این سازمان با شرکت‌ پدیده شیمی قرن، طرح‌ها و چشم‌اندازهای آتی مورد بررسی قرار گرفت و بر نقش آموزش‌های مهارتی جوار کارگاهی در ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و اشتغال افراد، تأکید شد.
مهندس غیاثی‌تبار ⁣مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، در پاسخ به سؤال مهندس چینی‌فروشان، معاون منابع انسانی ساب هلدینگ پدیده شیمی پایدار و دارویی گلرنگ مبنی بر اینکه چه طور می‌توان از حمایت سازمان فنی و حرفه‌ای در راستای توسعه این طرح در سایر استان‌های کشور و شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ استفاده کرد، بیان داشت: سازمان فنی و حرفه‌ای می‌تواند در این زمینه همکاری لازم را در سطح کشور با گروه صنعتی گلرنگ انجام دهد و این امر می‌تواند از سوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، آقای دکتر پاک‌سرشت، و امضاء تفاهم‌نامه‌ای بین دو سازمان، پیگیری و محقق گردد. مهندس غیاثی تبار آمادگی همکاری خود جهت تحقق این چشم‌انداز ارزشمند را اعلام نمود.
 

افتتاح اولین شعبه خدمات سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح اولین شعبه خدمات ...

اولین شعبه خدمات خودرویی سامیا با حضور دکتر سزاوار مدیرعامل مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه‌،  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت سامیا‌،  اعضای ...

متن خبر
افتتاح ششمین فروشگاه از سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح ششمین فروشگاه از ...

ششمین فروشگاه از فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب پروتئین، پنج شنبه  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ در خیابان شریعتی جنوب افتتاح شد. فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب ...

متن خبر
بازدید استاندار قزوین از شنبه 17 اسفند 1398

بازدید استاندار قزوین از ...

هدایت‌اله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه، چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ از کارخانه  شماره ۲ صنعت غذایی کورش، واقع ...

متن خبر