بازدید رئیس هیات مدیره افق کوروش از انبارهای سرد و خشک شرکت در استان تهران

دوشنبه 11 شهریور 1398
بازدید رئیس هیات مدیره افق کوروش از انبارهای سرد و خشک شرکت در استان تهران

رئیس هیات مدیره افق کوروش به همراه مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در بازدید از انبارهای سرد و خشک افق کوروش در استان تهران از تلاش و زحمات همکاران قدردانی کردند.

در این بازدید دکتر علی ابراهیمی رئیس هیأت مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از نظم و عملکرد انبارهای سرد و خشک استان تهران ابراز خرسندی نمود و ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همکاران ستادی و انبار این شرکت، عملکرد مطلوب سیستم لجستیک شرکت را در خور شان نام افق کوروش دانست.
وی با اشاره به رشد و توسعه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بر بهینه سازی هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در زنجیره سرد و خشک تاکید کرد و افزود: کماکان فرصت‌های بهبود بسیاری در حوزه لجستیک افق کوروش وجود دارد و با تدوین شاخص‌های دقیق تر می توان بهره وری را در انبارهای شرکت افزایش داد.
رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش همچنین یکی از عوامل مهم در افزایش بهره وری را در تعامل بین واحدهای مختلف شرکت عنوان نمود و با قدردانی از هماهنگی و همکاری مطلوب واحدهای برنامه ریزی، بازرگانی، انبار و فروش با یکدیگر گفت: افق کوروشی‌ها همواره بهترین بودند و کماکان توان آن را دارند که بهترین باشند.
در ادامه، دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش نیز با تقدیر از تعامل موجود بین واحدهای مختلف شرکت در جهت پیشبرد امور، گفت: در ابتدای مسیر، حوزه ی لجستیک و انبار و تأمین کالا از ۲۵۰ تامین کننده جزء موضوعات پیچیده بود که به مرور زمان فرآیند آن بهبود پیدا کرد.
دکتر فخریان همچنین ضمن اعلام این خبر که هم اکنون شعب افق کوروش از ۱۶۰۰ شعبه عبور کرده است، بر افزایش و تکمیل ظرفیت انبارهای موجود شرکت تاکید کرد.
همچنین آرزو منصوری مدیر برنامه ریزی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اعلام آمارهایی به ارائه گزارش عملکرد انبارها و سیستم لجستیک پرداخت و در ادامه برنامه ریزی‌ها و پیش بینی‌های صورت گرفته جهت بهینه سازی انبارها و زنجیره تأمین فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش را تشریح کرد.
وی ضمن اشاره به وجودِ ۱۷ انبار خشک به مساحت ۱۱۶ هزار متر مربع و ۱۱ انبار به مساحت ۱۴ هزار مترمربع در زنجیره سرد، اعلام کرد: از آنجایی که زیر ساخت‌های شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برای رشد و توسعه مهیا است، بر همین اساس با توجه به ترکیب کالایی، برنامه‌ها و روش‌هایی جهت بهینه سازی امور برنامه ریزی شده است.
مدیر برنامه ریزی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در پایان به تشریح عملکرد واحد تحلیل داده پرداخت و گفت: این واحد پیش بینی فروش را تخمین می زنند و بر اساس آن پیش بینی خرید صورت می پذیرد لذا درصد تحقق پیش بینی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

افتتاح اولین شعبه خدمات سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح اولین شعبه خدمات ...

اولین شعبه خدمات خودرویی سامیا با حضور دکتر سزاوار مدیرعامل مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه‌،  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت سامیا‌،  اعضای ...

متن خبر
افتتاح ششمین فروشگاه از سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح ششمین فروشگاه از ...

ششمین فروشگاه از فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب پروتئین، پنج شنبه  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ در خیابان شریعتی جنوب افتتاح شد. فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب ...

متن خبر
بازدید استاندار قزوین از شنبه 17 اسفند 1398

بازدید استاندار قزوین از ...

هدایت‌اله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه، چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ از کارخانه  شماره ۲ صنعت غذایی کورش، واقع ...

متن خبر