سايه‌بان امن آرين

سايه‌بان امن آرين

معرفی

شرکت خدمات بیمه‌ای سایه‌بان امن آرین  فعالیت خود را در شهریور سال ۱۳۸۶ در زمینه انجام کلیه امور بیمه ای خصوصاً برای شرکت های عضو گروه صنعتی گلرنگ آغاز نمود. وظیفه این شرکت صدور انواع بیمه نامه ها با بهترین پوشش‌ها و نازل ترین هزینه و پیگیری امور خسارات بیمه ای و مشاوره و آموزش در خصوص کلیه امور بیمه ای به نحو احسن و متمرکز نمودن کلیه امور بیمه ای در درون مجموعه گروه صنعتی گلرنگ است.

 

خدمات بیمه‌ای
صدور بیمه نامه در انواع رشته های بیمه ای شامل آتش سوزی، باربری کالای وارداتی، صادراتی و داخلی، انواع بیمه های مسئولیت از جمله مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل، بیمه های درمان و عمر و حوادث،بیمه های مهندسی و خاص، بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه خودروها، همچنین مشاوره در خصوص پوشش های بیمه ای برای بیمه گزاران و پیگیری خسارات ایشان و برگزاری دوره های آموزشی بیمه.
 

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از برترین، تحسین برانگیزترین و مورد اعتمادترین نماینده‌های بیمه در ایران.

ماموریت

این شرکت با ارایه مناسبترین راه کارهای بیمه ای به دنبال خلق فضای امن و حس آرامش برای مشتریان و بیمه گزاران محترم خود در سراسر کشور عزیزمان میباشد .استفاده از روش ها و فرایندهای نو و اتکا بر مشارکت فعالانه سرمایه ی انسانی متعهد و مجرب ، ما را در مسیر حرکت در راستای حفظ و ارتقای جایگاه خود، توسعه ی گروه صنعتی گلرنگ به سهم خود و تحقق منافع سهامداران یاری می کند. ما صداقت، حسن نیت، شفافیت و همدلی و عملکرد فنی و علمی بیمه  را سرلوحه تک تک اقداماتمان قرار می دهیم و به این اصول باوری عمیق و راسخ داریم.

سال تاسیس

1386

تعداد کارکنان

16

گواهینامه های کیفی اخذ شده

 

 


دفتر مرکزی

تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان سوم، پلاک ۲۷، طبقه ۳.

تلفن

فکس

88101168 -021

آدرس ایمیل