صنایع الکترونیک گلرنگ

صنایع الکترونیک گلرنگ

معرفی

شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ در سال ۱۳۸۹ به عنوان اولین تولیدکننده دیسک‌های بلوری در ناحیه غرب آسیا و خاورمیانه تاسیس شد. دستگاه BD موجود در این کارخانه قابلیت تولید دیسک‌هایی با ظرفیت ۲۵ و ۵۰ گیگا بایت را دارا است.. این دستگاه از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید بلوری در جهان است که به صورت تمام اتوماتیک تولید این نوع حامل‌های دیجیتال را انجام می‌دهد. این دیسک‌ها قابلیت تکثیر محتویات ۳ بعدی، بازی‌ها و تکثیر چندین عنوان فیلم و نرم افزار را داراست.

شرکت صنایع الترونیک گلرنگ در کنار ظرفیت بالای تولید در حال حاضر مرغوب‌ترین تولید دی وی دی را در کشور با روش استمپری و با راندمان 98 درصد تولید می‌نماید که این کار برای اولین بار در خاورمیانه و با به کارگیری متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده است.

چشم انداز

تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های الکترونیکی مطرح خاورمیانه و ورود تحسین برانگیز به دیگر بازارهای بین‌المللی.

ماموریت

ما با بهره‌گیری از جدیدترین فن‌آوری‌ها و با اتکا بر دانش فنی ویژه کادر فنی و تخصصی‌مان تولید و ارایه محصولات و خدمات نرم‌افزاری و فرهنگی به سراسر ایران را اساسی‌ترین دلیل وجودی خودمان می‌دانیم و با نگاه به آینده و با اتخاذ رویکردی تهاجمی و فعال هدف خود را گسترش مستمر فعالیت‌ها و رشد پایدار تعریف می‌کنیم و در این مأموریت منافع شرکت مادر خود یعنی گروه صنعتی گلرنگ و دیگر ذی‌نفعان را فراموش نمی‌کنیم و بر مسئولیت‌های اجتماعی خود واقفیم.

سال تاسیس

1389

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

56


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خ شهید بهشتی، کوچه 18، پلاک 20

تلفن

فکس

021-86124930 داخلی 120

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت