پدیده زیستی نانو

پدیده زیستی نانو

معرفی

شرکت دانش بنیان پدیده زیستی نانو از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ بوده و در سال 1396 فعالیت خود را به عنوان اولین مجموعه تولیدی در حوزه فعالیت خود آغاز نموده است. حیطه فعالیت شامل تولید مواد اولیه موثره در حوزه‌‌های گوناگون با تمرکز بر نانومواد هیدروکسی آپاتیت (HAP) بوده که در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران مشغول به فعالیت می باشد. محصول تولیدی شرکت در حال حاضر در بازار موجود نبوده و در همین راستا شرکت در ابتدا با تمرکز بر بازار آرایشی بهداشتی فعالیت خود را آغاز و سپس اقدام به ورود به حوزه دارویی نموده است. بر همین اساس این شرکت تامین کننده نسل جدید و پیشرفته از مواد اولیه با کاربرد مکمل استخوانی و ترمیم کننده دندانی جهت شرکت‌های فعال در حوزه داروسازی و آرایش بهداشتی و خوراکی است.

 

تولیدات
هیدروکسی آپاتیت بیومیمتیک
 

چشم انداز

شرکت پدیده زیستی نانو در نظر دارد در آینده بر روی کاربردهای پیشرفته‌تر محصول هیدروکسی آپاتیت در حوزه‌های پزشکی، دندانپزشکی، آرایشی بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی اقدام به ارائه محصول و خدمت بپردازد. 

ماموریت

در حال حاضر شرکت پدیده زیستی نانو به عنوان اولین تولیدکننده نانو مواد هیدروکسی آپاتیت جهت بهره‌مندی در تولیدات مکمل‌های دارویی، خوراکی و آرایشی و بهداشتی مشغول به فعالیت بوده و در نظر دارد به عنوان تامین‌کننده اصلی و رهبر بازار در حوزه‌های فعالیتی مذکور شناخته و تثبیت گردد. 
همچنین بنا بر استراتژی این شرکت مبنی بر ارتقاء سلامت عمومی جامعه، هدف بهره‌مندی اغلب مردم کشور از این ماده با سیاست گسترش هرچه بیشتر این مواد در سبد تولیدی شرکت‌های مرتبط در حال پیگیری و انجام است.
 

سال تاسیس

1396

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

5

گواهینامه های کیفی اخذ شده

گواهی دانش بنیانی سطح 1
گواهی نانومقیاس
گواهی GMP
پروانه تولید مواد اولیه دارویی
پروانه تولید مواد اولیه در حوزه آرایشی و بهداشتی
گواهی ثبت اختراع
رتبه 2 فروم اقتصادی نانو
جزو 8 طرح برتر پزشکی
جزو 3 شرکت برگزیده جهت اعزام به جشنواره نانو در کشور ایتالیا


دفتر مرکزی

تهران، احمدآباد مستوفی، خیابان احسانی راد، سازمان پژوهش-های علمی و صنعتی ایران

تلفن

فکس

021-56277163

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت