پدیده شیمی غرب

پدیده شیمی غرب

معرفی

شرکت پدیده شیمی غرب در سال 1391 با هدف تولید و تامین مواد اولیه صنایع بهداشتی و شوینده تاسیس و در سال 1392 به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر این شرکت با تولید انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع بهداشتی و شوینده مانند سورفکتانت‌های سولفونه و سولفاته و صادرات محصولات اولئو کمیکال توانسته است خود را به عنوان یکی از منابع اصلی تولید و عرضه این مواد اولیه در سطح کشور، خاورمیانه و آسیای میانه مطرح کند. علاوه بر این شرکت پدیده شیمی غرب در حوزه پودر شوینده نیز توانسته است با دو برند اکتیو و رویا وارد بازارهای داخلی و خارجی شود. در حال حاضر بیش از 180 پرسنل در دو سایت تولیدی این شرکت در حال فعالیت هستند.
سبد محصولات شرکت پدیده شیمی غرب شامل پودر لباسشویی ماشینی و دستی، مواد اولیه صنایع شوینده شامل آمونیوم لوریل اتر سولفات، آلکیل بنزن سولفونیک اسید خطی، سدیم لوریل اتر سولفات، سدیم لوریل سولفات، تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات و سدیم آلفا اولفین سولفونات است‌. 
 

چشم انداز

چشم‌انداز پدیده شیمی غرب، تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صادرکننده مواد شوینده و بهداشتی ایران با تولید سالانه 50 هزار تن پودر در ایران و صادرات سالانه 20 هزار تن پودر و همچنین قرارگرفتن برندهای مورد استفاده شرکت در بین محبوب‌ترین برندهای شوینده و بهداشتی خاورمیانه و آسیای میانه با حضور در بین 20 برند برتر مواد شوینده و بهداشتی در منطقه است. 

ماموریت

ماموریت این شرکت ارایه مواد اولیه متمایز و با کیفیت به شرکت‌های تولیدکننده‌ محصولات آرایشی ـ بهداشتی در ایران و کشورهای همسایه با اتکا بر نیروی کار متخصص و فن‌آوری‌های روز دنیا و با آگاهی از مسئولیت‌های زیست‌محیطی است.

 

سال تاسیس

1391

تعداد سایت های تولیدی

2

تعداد کارکنان

180

برندها


دفتر مرکزی

تهران ـ خ ولیعصر ـ خیابان توانیر ـ میدان عباسپور ـ ساختمان یاس ـ شماره ۲۲ـ طبقه ۴

تلفن

فکس

۸۸۶۷۵۷۱۷ -۰۲۱

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

اکتیو