گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار

گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار

معرفی

گروه پدیده شیمی پایدار یکی از مجموعه های تابعه گروه صنعتی گلرنگ است که در سال ۱۳۸۴، با تکیه ‌بر اندیشه‌های ارزنده بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ “استاد حاج محمد کریم فضلی” و بهره‌گیری از تجربه و تخصص مهندس سید محمد باقر فاضلیان، با هدف تمرکز بر محصولات و خدمات حوزه سلامت و بهداشت، پایه گذاری گردید.
این شرکت با تولید محصولاتی با طراحی نوین و با کیفیت، ایجاد شبکه گسترده توزیع و فروش مویرگی در سراسر ایـران و همچنین توجه و اهمیت ویژه به نیاز مشتریان، تولیدات خود را در سراسر بازارهای داخلی و بین المللی به‌سرعت گسترش داده است به‌طوری‌که در حال حاضر به یک گروه صنعتی بزرگ و پویا در صنعت کشور تبدیل شده است.
گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار در حال حاضر با بیش از ۱۶۵۰ نفر همکار یکی از سازمان های موفق و کارآفرین ایرانی شناخته‌ می شود.
ازجمله گروه محصولات این مجموعه در گروه کالایی بهداشت خانه شامل مایعات ظرفشویی، پاک‌کننده سطوح، شیشه‌شوی، سفید‌کننده، جرم‌گیر، لوله‌بازکن، در گروه کالایی بهداشت البسه شامل مایعات لباسشویی، نرم‌کننده‌های حوله و لباس، پودر لباسشویی ماشینی و در گروه کالایی بهداشت فردی شامل شامپو بدن، انواع شامپوهای سر، نرم‌کننده‌های موی سر، مایع دستشویی، صابون و همچنین در گروه کالایی پلیمری شامل کیسه ‌زباله، کیسه فریزر، پد و سیم ظرفشویی، دستمال‌های چند منظوره و سفره‌های یکبار مصرف آشپزخانه  می باشد که سهم قابل توجهی از بازار را در این حوزه به خود اختصاص داده است.

شرکت‌های زیرمجموعه :
•    شرکت پدیده شیمی قرن
•    شرکت پدیده شیمی غرب
•    شرکت پخش پدیده پایدار
•    شرکت سپهر پلاستیک پدیده
•    ماشین‌سازی غرب
•    شرکت پدیده شیمی جم
•    شرکت مایا زیست فرایند
•    شرکت آروین پلاست هکمتانه
 

چشم انداز

این مجموعه بر آن است که با ارتقاء جایگاه برند و دانش ایرانی در سطح جهانی، تا سال ۱۴۰۵ با کسب رتبه اول در سهم بازار سلامت و بهداشت کشور در زمره یکی از هلدینگ‌های برتر ایران در صنایع مشابه قرار گیرد و در این مسیر حداقل ۳۰ درصد از درآمد خود را از بازارهای جهانی کسب نماید.

ماموریت

گروه صنعتی پایدار، بهبود کیفیت زندگی و توسعه پایدار با تمرکز بر تامین محصولات و خدمات موثر بر حوزه سلامت و بهداشت با اتکا به تعهد، نوآوری و دانش سازمانی به منظور کسب رضایت ذی نفعان را به عنوان رسالت بنیادین خود  تعریف نموده است.

سال تاسیس

1384

تعداد کارکنان

1654

برندها


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک،خیابان ملا صدرا، خیابان پردیس،بن بست پریان، پلاک 10

تلفن

فکس

021-88650702

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

لندی
پیکوپلاست
رویا
اکتیوهوم
اکتیوسافت
هوبو