گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار

گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار

معرفی

شرکت پديده شيمی پايدار در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید و عرضه سبدی متنوع و کامل از محصولات با کیفیت برتر در زمینه محصولات شوینده و بهداشتی تأسيس گردید. این شرکت با تلاش پيگير و تحقيق و توسعه مستمر در سال ۱۳۸۶ شروع به توليد گروه محصولات خانگی کرد و در زمانی خيلی کوتاه وارد حوزه توليد محصولات بهداشت فردی، بهداشت خانگی و بهداشت البسه شد.
با تکیه بر طراحی نوين و کيفيت عالی محصولات، ایجاد شبکه گسترده توزیع و فروش مویرگی در سراسر ايـران و همچنین پاسخگویی، توجه و اهمیت ویژه به مشتریان، دامنه و میزان ارایه محصولات این شرکت به سرعت گسترش فراوانی یافت. با توسعه فعالیتها و ایجاد شرکت‌ها و سایت‌های تولیدی متنوع و متعدد، ماهیت شرکت پدیده شیمی پایدار در سال 1393 به شرکت مادر (گروه صنعتی) تغییر نمود و از آن پس عمده عملیات اجرایی در شرکت‌های زیرمجموعه آن صورت می‌پذیرد. در حال حاضر در این مجموعه بیش از 1400 نفر در قالب شرکتهای متعدد در سراسر زنجیره تامین در حال فعالیت هستند.

شرکت‌های زیر مجموعه:
پدیده شیمی قرن، پدیده شیمی غرب، پخش پدیده پایدار، پدیده شیمی جم، سپهر پلاستیک پدیده، ماشین‌سازی غرب، آروین پلاست هگمتانه.
 

چشم انداز

این مجموعه بر آن است که با ارتقاء جایگاه برند و دانش ایرانی در سطح جهانی، تا سال ۱۴۰۵ با کسب رتبه اول در سهم بازار سلامت و بهداشت کشور در زمره یکی از هلدینگ‌های برتر ایران در صنایع مشابه قرار گیرد و در این مسیر حداقل ۳۰ درصد از درآمد خود را از بازارهای جهانی کسب نماید.

ماموریت

گروه صنعتی پایدار، بهبود کیفیت زندگی و توسعه پایدار با تمرکز بر تامین محصولات و خدمات موثر بر حوزه سلامت و بهداشت با اتکا به تعهد، نوآوری و دانش سازمانی به منظور کسب رضایت ذی نفعان را به عنوان رسالت بنیادین خود  تعریف نموده است.

سال تاسیس

1384

تعداد سایت های تولیدی

5

تعداد کارکنان

1400

برندها


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک،خیابان ملا صدرا، خیابان پردیس،بن بست پریان، پلاک 10

تلفن

فکس

۸۹۳۲۷۳۰۲ -۰۲۱

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

اکتیو