کورش‌مال

کورش‌مال

معرفی

کورش‌مال با بیش از ۶۰۰ واحد تجاری در قالب ۱۷ طبقه، مجتمعی با کاربری فرامنطقه‌ای است که به دلیل حضور برندها، واحدهای متعدد تجاری و تنوع محصولات و خدمات، بهترین انتخاب برای آنانی است که می‌خواهند برترین‌ها را تجربه کنند.
معماری مدرن با پرداختی مینیمال (Minimal)، استفاده از تناسبات آرماني احجام و سطوح، تاكيد بر حركت انسان در فضا و طراحی هارمونیک رنگ و نور، اساس و مبنای احداث این مجتمع است. پرسپکتیوهای جذاب و چشم‌نواز، آبنمای آرامش‌بخش، سیرکولاسیون (Circulation) روان، تراریوم (Terrarium) و خصوصا وید (Void) وسیع بین طبقات که از طریق راهروها، پلکان برقی و آسانسورهای پانورامیک(Panoramic)  قابل رویت است از شاخص‌ترین کانون‌های بصری (Focal Points) این مجموعه فاخر محسوب می‌شوند.
علاوه بر طراحی مدرن فضاهای داخلی و بیرونی مجتمع، افتتاح بزرگترین پردیس سینمایی کشور، یکی از مدرن‌ترین مراکز سرگرمی – تفریحی خانوادگی(Jupiter: family Entertainment center)، مراکز فرهنگی (گالری سینما، نشرچشمه)، خانه کودک ساعت (Kids club ) ،  فودکورت (Food Court)، رستوران و کافی‌شاپ‌های متعدد، بورس طلا، سکه و جواهر و همچنین بورس موبایل،  کورش‌مال را به یک مرکز منحصر به فرد مدرن و متمایز تبدیل ساخته است.
این مجموعه غنی که بهبود مستمر مدیریت کیفیت را در خطی‌مشی خود دارد؛ در غرب تهران بزرگ واقع گردیده و دسترسی به آن از طریق بزرگراه‌های همت، حکیم، نیایش و ستاری امکان‌پذیر می‌باشد. 

چشم انداز

بهترین و پربازدیدترین مال کشور

ماموریت

ارائه خدمات تجاری، فرهنگی و تفریحی در خور شأن مشتریان

سال تاسیس

1393

تعداد کارکنان

250

گواهینامه های کیفی اخذ شده

لوح و تندیس پربازدیدترین مرکز خرید کشور در چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور 1396
لوح و تندیس مدیریت موفق بهره‌برداری در دومین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور 1394
 

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران. بزرگراه ستاری شمال. تقاطع خیابان پیامبر مرکزی. کورش‌مال

تلفن

فکس

۰۲۱-۴۴۹۷۱۵۰۰

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت