هستی آریا شیمی

هستی آریا شیمی

معرفی

شرکت هستی آریا شیمی به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان هلدینگ ‌سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ وابسته به گروه صنعتی گلرنگ با هدف تحقیق، توسعه و تولید مواد مؤثره داروئی (API) در سال 1389 تأسیس گردید. در ادامه، کارخانه این شرکت در راستای تولید انواع مواد اولیه داروئی و تأمین نیاز API صنایع داروسازی کشور از طریق دانش فنی بومی شده توسط تیم تحقیقاتی خود، در زمینی به مساحت 9300 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد در زمستان سال 1396 احداث و در مهر ماه 1398 به بهره‌برداری رسید. بکارگیری طراحی‌های به روز صنایع داروسازی، تجهیزات پیشرفته و نیروهای متخصص و کارآمد و رعایت اصول عملیات خوب ساخت (GMP) و استانداردهای روز جهانی به عنوان اولویت‌های این شرکت از آغاز احداث کارخانه مورد توجه بوده است. این شرکت با اتکا به پتانسیل و توانمندی‌های کارکنان خود قادر به ارائه خدمات در زمینه تولید و توسعه کلیه پروسه‌های سنتزی در مقیاس آزمایشگاهی تا صنعتی ‌است. در حال حاضر، خطوط تولید چند منظوره این شرکت جهت تولید محصولات مختلف API در مقیاس انبوه یا مقیاس محدود با ارزش بالا راه اندازی گردیده است. این شرکت با بیش از 60 نفر نیروی متخصص، در حال حاضر قادر به تولید انواع مواد مؤثره داروئی مطابق با استاندارهای جهانی  دارو (EP,USP,BP ,…) و تأمین نیاز شرکت‌های دارویی برای داروهای ویژه و وارداتی با ظرفیت‌های مختلف ‌است. در سال را تولید ‌می‌نماید. 

لازم به ذکر است که شرکت هستی آریا شیمی با اتکا به واحد تحقیق و توسعه خود و با بهره گیری از استقرار شرایط شرکت‌های دانش بنیان با تکیه بر توان علمی و فنی نیروهای متخصص و متعهد خود برای اولین بار در سطح کشور موفق به اخذ پروانه ثبت برخی مواد مؤثره داروئی از سازمان غذا و دارو شده است. 

تولیدات
1-    متادون هیدروکلراید – Methadone Hydrochloride
2-    نام شیمیایی: فنتانیل سیترات – Fentanyl Citrate
3-    نام شیمیایی: مزالازین (مزالامین) – Mesalazine (Mesalamine)
4-    نام شیمیایی: کورکومین - Curcumin
 

نشانی کارخانه
شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار ابوریحان بیرونی، بلوار غزالی غربی، خیابان گلشهر 2، خیابان گلسار 1، شرکت  هستی آریا شیمی ، قطعه 1360
کد پستی کارخانه:   3188115359

تلفن کارخانه
02637777181-85
 

چشم انداز

تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تولید انواع مواد مؤثره دارویی در عرصه ملی و سپس در عرصه منطقه ای و جهانی از طریق رعایت کیفیت، بهبود مستمر، نوآوری و تعهد به ذی نفعان.

ماموریت

ارائه بالاترین سطح خدمات با رعایت استاندارد‌های ملی و بین المللی ، با استقرار کلیه اصول بهداشتی، ایمنی و محیط زیست و تولید محصولاتی مرغوب با بیشترین اثر بخشی درمانی ،  مسئولیت اجتماعی و مأموریت اصلی شرکت هستی آریا شیمی است که در قالب دستیابی به اهداف  ذیل محقق ‌می‌شود:
- پیشگامی در تولید مواد مؤثره دارویی
- شناسایی و پرورش استعداد‌ها و توانمندی‌ها در نیرو‌های جوان و با انگیزه
- پاسخگویی به تقاضای مواد مؤثره دارویی در کشور و ورود به بازار رقابت جهانی و صادرات
- ارتقاء تعاملات و تبادل فناوری و انتقال تجربیات با شرکت‌های مجموعه هلدینگ ‌سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ

سال تاسیس

1389

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

56

گواهینامه های کیفی اخذ شده

گواهی GMP 
تقدیر نامه مزلازین 


دفتر مرکزی

تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، شیراز جنوبی، خیابان برزیل غربی، پلاک 90 و 92 ، کدپستی 1435833302

تلفن

فکس

داخلی 115

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت