نوآوری بازارساز پایدار

نوآوری بازارساز پایدار

معرفی

شرکت نوآوری بازارساز پایدار از نیمه دوم سال 1400 با سرمایه گذاری گروه صنعتی گلرنگ فعالیت خود را آغاز نموده است. فروتل، برند تجاری این شرکت، مخفف دو عبارت «فروشگاه» و «تلفن» بوده که به معنای استفاده از فناوری‌های ارتباطی و تجارت الکترونیک در فروش کسب‌ و کارها است. فروتل، مجموعه‌ای دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌باشد که توانسته است گواهینامه‌ها و افتخارات متعددی را از سال‌های 1391 تا 1399 اخذ نماید.

کسب و کارهای کوچک مانند فروشندگان کالا و فایل در اینستاگرام یا تولیدکنندگانی که سایت فروش ساده و اولیه‌ای برای خود ایجاد کرده‌اند، مشکلات متعددی در فرایندهای فروش، بازاریابی، مالی و به ویژه  لجستیک دارند. فروتل راه حل جامعی است که کلیه نیازمندی‌های این نوع فروشندگان را در یک پلت‌فرم تامین می‌نماید. آنها می‌توانند از سایت و اپلیکیشن فروتل برای دریافت سفارش، فروش و تراکنش‌های مالی استفاده کنند یا سایت اختصاصی فروش خود را ایجاد کنند. همچنین می-توانند از شبکه چیتا در فروتل که مجموعه ای از انبارها و نمایندگان لجستیکی شهرهای مختلف و ناوگان حمل و نقل شهری و برون شهری فروتل است، برای ارسال کالا استفاده نموده یا از بازاریابان و شبکه اجتماعی فروتل برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای خود بهره‌مند گردند. 
از سوی دیگر خریداران هم می‌توانند از موارد زیر اطمینان حاصل نمایند.

-    در ازای پرداخت هزینه، محصول مورد نیاز خود را سالم، در موعد مقرر و درب منزل تحویل بگیرند.
-    از خدمات کال سنتر، برگشت کالا و پرداخت امن استفاده کنند و پیگیری فرایند خرید خود را داشته باشند.
-    تجارب خرید خود را در بستر شبکه اجتماعی داخلی آن به اشتراک بگذارند.

بازار هدف فروتل کسب وکارهای کوچک و فردی است که محصول موفقی برای عرضه دارند ولی فروش اینترنتی کم فروغی را داشته یا تاکنون به این حیطه ورود نداشته اند؛ و با این ابزار می‌توانند بازار محدود خود را به کل کشور توسعه دهند. هدف فروتل ایجاد یک بستر جامع، امن و استاندارد جهت تسهیل تجارت الکترونیک از طریق جلب اعتماد خریداران و فروشندگان است.
 

آدرس دفتر تهران:  
تهران-میدان ونک- خیابان عطار- میدان عطار- خیابان نیروی انتظامی پلاک ۳۲ طبقه۳
کدپستی: ۱۹۹۴۷۶۷۶۱۳
آدرس دفتر مشهد:
خراسان رضوی- مشهد- جانبار 1- مجتمع تجاری نیکا- طبقه 8- واحد 801 
 کدپستی: 9197611998
 

تلفن: 02191301030 - 05137650240

چشم انداز

یکی از شرکت‌های پیشرو و اصلی ایران در عرصه خدمات تجارت الکترونیک باشد و اولین شبکه لجستیک و توزیع تخصصی تجارت الکترونیک را در سراسر ایران ارائه نماید.

ماموریت

مأموریت فروتل این است که با کمک ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و بهره گیری از تجارب موفق داخلی و خارجی، کارآمدترین، ارزانترین، پرسودترین، سریع ترین و پرمخاطب ترین کانال خرید و فروش آنلاین را در بستری امن، شفاف و پایدار در سراسر ایران ایجاد نماید و نقشی موثر در اشتغال گسترده و پایدار صدها هزار نفر در سراسر ایران ایجاد نماید.

سال تاسیس

1400

تعداد کارکنان

160

گواهینامه های کیفی اخذ شده

•    در سال‌های 1395 و 1398 بعنوان کارآفرین برتر استان خراسان رضوی
•    در سال 1399 تعاونی برتر خراسان رضوی
•    در سال 1396 کارآفرین جوان استان خراسان در حوزه تجارت الکترونیک
•    از سال 1391 تا کنون، همواره به‌عنوان برترین ارائه‌دهنده خدمات به فروشندگان آنلاین در جشنواره فروشندگان آنلاین
 


دفتر مرکزی

تهران-میدان ونک- خیابان عطار- میدان عطار- خیابان نیروی انتظامی پلاک ۳۲ طبقه ۳ کدپستی: ۱۹۹۴۷۶۷۶۱۳

تلفن

فکس

05137669536

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت