سلامت پخش هستی

سلامت پخش هستی

معرفی

شرکت سلامت پخش هستی به‌ عنوان يكي از شرکت‌هاي زير مجموعه گروه صنعتي گلرنگ در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با هدف تهيه و پخش سریع، مطمئن و سراسری داروهای تولید داخل و وارداتی و زنجیره سرد، محصولات سلولزی، تجهیزات پزشکی، مکمل‌های غذایی و محصولات بهداشتی مورد نیاز كشور، با استفاده از تجربه و امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ تأسیس شد. اين شرکت كه از شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ محسوب مي‌شود، 22 شعبه در شهرهای مختلف كشور دارد. شعب تهران، البرز، مازندران، گیلان، خوزستان، فارس، خراسان، ‌اصفهان، کرمانشاه، همدان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم، اردبیل، گلستان، کرمان، یزد، لرستان و کردستان از جمله شعب اين شركت است.
مهمترین مزیت رقابتی سلامت پخش هستی، تهیه و توزیع به موقع محصولات مورد نیاز مشتریان با استفاده از سیستم های یکپارچه انتقال اطلاعات در زنجیره تامین جهت رضایتمندی مشتری، می باشد.
همچنین مدیریت سلامت پخش هستی وظیفه خود می داند که به بهبود دایمی فرآیندها، خط مشی و استراتژی سازمان جهت حضور سودمندتر در بازار تامین و توزیع محصولات دارویی بپردازد.
 

چشم انداز

ما در شــرکت سلامت پخش هستی برآنیم تا از طریق شبکه لجسـتیکی هوشمند و چابک در مسیر توزیع محصولات متنوع در حوزه بهداشت و سلامت جـمع 6 شرکت برتر توزیعی کـشور بپیوندیم.  

ماموریت

ما با باور به کار تیمی و با اتکا بر سرمایه انسانی وفادار، متعهد و مسئولیت‌پذیر خود و با آشنایی عمیق نسبت به خواسته‌ها و نیازهای مصرف‌کنندگان و مشتریان‌، توزیع محصولات دارویی و بهداشتی در زمان و شرایط مناسب به سراسر ایران با استفاده از فناوری‌های نو را رسالت خود می‌دانیم. در این مسیر، همکاری با دیگر شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ در راستای ایجاد هم‌افزایی و توسعه‌ی پایدار را وظیفه‌ای کلیدی و همیشگی برای خود محسوب می‌کنیم و خود را در برابر منافع تمامی ذی‌نفعان پاسخگو می‌بینیم.

سال تاسیس

1389

تعداد سایت های تولیدی

2

تعداد کارکنان

400


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از پل کردستان، پلاک ۶۳
صندوق پستی: 1991614855

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت