هوم پلاس

معرفی

برند هوم پلاس، یکی از برندهای متعلق به گروه محصولات بهداشت خانه و بهداشت ظروف شرکت تولیدی و شیمیایی پاکشو می باشد که از سال ۱۳۸۱ محصولات خود را وارد بازار ایران نمود. حضور این برند در بازار و قرار گرفتن آن در کنار بزرگترین برندهای جهان و ایران مرهون تلاشها و تحقیقات فراوان همکاران در شرکت پاکشو می باشد که باعث گردید تا محصولات این برند از کیفیتی برابر با نمونه های خارجی برخوردار گردد.
این برند از بدو ظهورش بهبود و پیشرفت مستمر، تلاش برای ارتقا رضایت مصرف کنندگان و ایجاد ارزش برای آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و سعی نموده ابتدا نیازهای مصرف کنندگانش را شناسایی و سپس با تمرکز بر فعالیت های تحقیق و توسعه، محصولی مطابق با آن نیازها را روانه بازار نماید.
هوم پلاس برندی است که هدف خود را ارتقای سطح کیفی زندگی مصرف‌کنندگانش به وسیله ایجاد حس آرامش، زیبایی و پاکیزگی به محل زندگی، کار و استراحت آن‌ها قرار داده است و در همین راستا و برای رسیدن به این هدف همواره سه عنصر زیر را مد نظر قرار داده است:
 طراحی زیبا و به‌روز در بسته‌بندی محصولات
 استفاده از رایحه‌های جدید و رنگ‌های زیبا برای ایجاد تجربه جدید در ذهن مصرف‌کنندگان
 ارائه محصولات باکیفیت جهت انجام وظایف کارکردی بر اساس نیازها و تکنولوژی‌های روز
این برند ابتدا با تولید محصول شیشه‌پاک‌کن وارد بازار گردیده و در ادامه باهدف گسترش سبد کالایی، محصولاتی همچون سفیدکننده، جرمگیر، پاک‌کننده‌های چندمنظوره، گاز پاک کن، پاک‌کننده شیرآلات و سطوح حمام، مایعات ظرفشویی، مایع مکمل ماشین ظرف‌شویی، پودر ماشین ظرف‌شویی و نمک مخصوص سختی گیری ماشین ظرف‌شویی را به بازار عرضه نموده است. هم اکنون محصولات بهداشت خانه هوم پلاس تحت عنوان سری اقیانوس (Ocean Series) و محصولات بهداشت ظروف این برند تحت عنوان سری راز درخشندگی (Shining Secret Series) عرضه می‌شوند.