بایودنت

معرفی

داستان بایودنت از کجا شروع شد:
برند بایودنت یکی از برندهای تولیدی داخلی در صنعت آدامس است. برای ورود این برند به بازار، تیم تحقیق و توسعه به صورت تمام وقت و متمرکز به مدت ٢ سال بر روی کلیه ابعاد محصولات به مطالعه پرداخته و سفرهای متعددی به کشورهای پیشرفته دنیا داشته اند. نتیجه این تلاش های سختگیرانه، موفقیت بایودنت در خلق فرمول منحصربفرد برای تولید آدامس است. ما موفق شده ایم با به‌کارگیری بهترین مواد اولیه از شاخص ترین شرکت های دنیا، محصولی را خلق کنیم که نه تنها از نظر اسانس و طعم نمونه مشابه ندارد؛ بلکه به واسطه استفاده از ترکیبات سازگار با بافت دندان ها و محیط دهانی، باعث مراقب از دندان ها، از بین بردن باکتری های دهانی و جلوگیری از پوسیدگی می شود. تمامی آدامس های بایودنت بدون شکر بوده و در فرمول آن ها به جای استفاده از آسپارتام (که در همه برندهای آدامس وجود دارد)، از شیرین کننده های سلامت محور استفاده شده است.
بدون شکر - فاقد آسپارتام - حاوی زایلیتول
مأموریت بایودنت سخت کوشی در بازار پرچالش آدامس برای ارائه محصولات حامی بهداشت دهان و دندان و کمک در انتخاب گزینه بهتر به مصرف کنندگان است. انجمن دندانپزشکی ایران به آدامس بایودنت پس از انجام آزمایش های کیفی متعدد در طول یک سال و انطباق ترکیبات محصولات این برند با استاندارهای دندانپزشکی، "نشان سلامت" اعطا نموده است. هم چنین این برند در سال ١٣٩٧ به دریافت نشان بنیاد بین المللی «توث‌فرندلی» سوئیس به عنوان یکی از معتبرترین معیارهای سنجش سلامت محصولات خوراکی مرتبط با بهداشت دهان و دندان موفق شد. این نشان برای اولین بار به یک برند از منطقه خاورمیانه اهدا شده است.
آدامس‌های بایودنت در انواع طعم‌های دارچین، نعنا، اکالیپتوس و نعنای تند و آدامس‌های مگاپک در طعم‌های نعنا، اوكاليپتوس، توت فرنگي، هندوانه، نعنای تند، دارچین، موز، استوایی و طالبی تولید می‌شوند.


محصولات
آدامس های سری استاردنت    
ابداع اولین بسته بندی متحرک همراه با دربرگرفتن تعداد بیشتری آدامس در یک فضای کمتر از مهم ترین مزیت های این سری از محصولات بایودنت است. جالب است بدانید برای خلق طعم های آدامس استاردنت از عصاره بهترین انگورهای جهان و متنوع ترین نعناها استفاده می شود.
آدامس های سری مینی استیک   
این گروه شامل ٨ نوع محصول در طعم های ویژه نعنا، اکالیپتوس، هندوانه، استوایی، طالبی، توت فرنگی، موز و دارچین است. ویژگی محصولات این گروه در کنار تمام ویژگی های فرمول برند بایودنت استفاده از طعم های میوه ای ویژه و منحصربفرد است.
آدامس های سری دراژه  
استفاده از ویتامین ث برای تقویت سیستم ایمنی در هر فصلی نیاز است باتوجه با اهمیت وجود ارزش غذایی در کنار ارزشهای سلامتی نهفته در برند بایودنت این محصول ویژه به همه گروه های سنی معرفی شده است. طعم این محصول از چای سبز گرفته شده است.
آدامس های سری اورال کر   
برای اولین بار ۴ قابلیت اساسی سلامتی (کاهش جرم دندانها - کاهش باکتری های روی زبان - افزایش آب دهان و حفظ پایداری نتیجه پس از جویدن) در یک ترکیب جمع شده است. مخاطبین این گروه می توانند با مصرف یک دراژه از این محصول به صورت روزانه مراقبت بیشتری از زیبایی و درخشانندگی دندانهای خود داشته باشند.
آدامس های سری توتی فروتی (بادکنکی)  

آدامس های سری NG   
 

ایمیل

info@biodentco.com

وب

biodentco.com

تلفن

021-43995050

تاریخ ثبت

1