بازدید مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ از شرکت صنعت غذایی کورش

چهارشنبه 21 فروردین 1398
بازدید مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ از شرکت صنعت غذایی کورش

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، صبح روز چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ از شرکت صنعت غذایی کورش بازدید کرد و با همکاران پرتلاش این شرکت، چهره به چهره دیدار داشت.


در این بازدید دکتر فضلی اظهار داشت: سپاسگزاریم از کار بزرگی که با عشق در شرکت صنعت غذایی کورش انجام شد. با تلاش شما لذت از همه حیث اول بودن را با تمام وجود لمس کردیم. مطمئنیم در سال ۹۸ نیز کاری خواهید کرد کارستان.
دکتر فضلی ضمن قدردانی از تلاش‌های همکاران صنعت غذایی کورش در سالیان گذشته به ویژه سال ۹۷ ابراز داشت: تولید روغن امروز یک رسالت ملی و مسئولیت اجتماعی است. زحمات شما عزیزان سبب گردید در سال ۹۷ در کشور عزیزمان در بازار روغن‌های خوراکی هیچ کسری و کمبودی احساس نشود و از این جهت باید به تمامی همکارانمان در صنعت غذایی کورش تبریک بگوییم. امسال نیز انتظار می‌رود با وجود همت شما عزیزان هیچ مشکلی در زمینه‌ی تهیه روغن برای هم‌وطنانمان وجود نداشته باشد.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ تصریح کرد: ما منافع خود را در راستای منافع ملی دنبال می‌کنیم و نه تنها درصددیم منافع ما کوچکترین تعارضی با منافع ملی نداشته باشد، بلکه می‌کوشیم تا حد امکان منافع ملی را تقویت کنیم.
دکتر فضلی با اشاره به شرایط ویژه کشور ادامه داد: شما امید را در دل‌ها تقویت گردید و به بخشی از بازار که می‌توانست ملتهب باشد، آرامش بخشیدید.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ افزود: به شما دست‌مریزاد و خدا قوت می‌گویم. رشد بسیار خوبی رقم زدید و ثابت کردید که توان رسیدن به نقطه‌ی بهینه (optimum) را دارا هستید.
دکتر فضلی ادامه داد: خوشحالیم که به لطف خداوند امروز روغن تولیدی ما، کاملا سلامت محور است و با توجه به فرهنگ غذایی جامعه‌ی ما که مردم از غذای سرخ کرده لذت می‌برند، خوشحالیم که در حوزه سلامت حضوری جدی داریم.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ تاکید کرد: با وجود تمام مشکلات باید در بازارهای منطقه حضور پیدا کنیم و به صورت جدی فعالیت‌های برون‌مرزی را در دستور کار خود قرار دهیم.
دکتر فضلی با استقبال از کار تیمی، بهره‌وری و بهبود مستمر در شرکت صنعت غذایی کورش تصریح کرد: وقتی همه‌ی توانمندی‌ها با یک نیت خالصانه در کنار هم قرار می‌گیرد، باوری بزرگ شکل می‌گیرد که می‌تواند تمامی موانع را از سر راه بردارد.
دکتر ابراهیمی رئیس هیأت مدیره شرکت صنعت غذایی کورش نیز با استقبال از بازدید دکتر فضلی بیان داشت: به ما انرژی دادید و مثل همیشه از شما انرژی گرفتیم. حضور و راهنمایی‌ شما برای ما قوت قلب و دلگرمی است.
دکتر ابراهیمی ادامه داد: صنعت غذایی کورش همکاران بسیار باصفایی دارد که برنامه‌های بزرگی در ذهن دارند. صنعت غذایی کورش مجموعه‌ای است سراسر امید و تلاش که شرایط، برای رسیدن به اهداف، به خوبی در آن فراهم است.
معاون مالی ـ اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: همکاران با تمام وجود و انرژی مشغول به کارند و توانشان به ما لذت و انرژی می‌بخشد. علاوه بر این، کار این مجموعه، کار خیر است. کالایی سلامت محور تولید می‌شود که به اقتصاد کشور عزیزمان یاری می‌رساند. من از تمام همکارانم سپاسگزارم که با نوع نگاه و تلاششان شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که امروز با افتخار و سربلندی از برنامه‌های سال ۹۷ یاد می‌کنیم.
مهندس منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کورش نیز بیان داشت: امکان‌های خوبی در بازار برای حرکت‌های تازه و تولیدات جدید وجود دارد و ما قصد داریم سبد محصولاتمان را بزرگ‌تر کنیم و به بازارهای تازه‌تری نیز روبیاوریم.
مهندس منتصر خاطرنشان کرد: از عوامل موفقیت ما کار گروهی بود. تیم ما به معنای واقعی کلمه در کار گروهی موفق کردند. تک تک همکاران از مشارکت استقبال می‌کنند و تک‌روی و منیت در این تیم وجود ندارد.

همایش آغاز سال کاری دوشنبه 19 فروردین 1398

همایش آغاز سال کاری ...

همایش آغاز سال کاری گروه صنعتی گلرنگ با حضور دکتر فضلی، دکتر مریم فضلی، معاونین و مدیران گروه در سالن ...

متن خبر
بازدید مدیرعامل گروه صنعتی چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

بازدید مدیرعامل گروه صنعتی ...

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران ارشد مجموعه، صبح روز چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ از شرکت‌های گلپخش ...

متن خبر
بازدید مدیر عامل گروه چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398

بازدید مدیر عامل گروه ...

دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ به همراه جمعی از مدیران ارشد مجموعه، روز سه شنبه، ۳ اردیبهشت ...

متن خبر