افق کوروش با ۲۹ پله رشد، چهلمین شرکت برتر ایران شد

دوشنبه 8 بهمن 1397
افق کوروش با ۲۹ پله رشد، چهلمین شرکت برتر ایران شد

فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش با ۲۹ پله رشد و کسب عنوان شرکتِ پیشرو، رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران کسب کرد و برای دومین سال متوالی موفق شد که در گروه فروشگاه‌ها رتبه اول را از نظر شاخص «میزان فروش و بازده فروش» و رتبه اول را در شاخص بهره‌وری کل عوامل در گروه فروشگاه از آنِ خود کند.


این شرکت در همایش شرکت‌های برتر ایران و بیست و یکمین سال رتبه بندی IMI-100 به عنوان «شرکت پیشرو» معرفی شد.
معیار اصلی در انتخاب فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان شرکت پیشرو، «تغییر رتبه فروش شرکت های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهارسال اخیر» است که وجود اطلاعات شرکت در رتبه بندی IMI-100 برای حداقل سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت، موجب کسب این جایگاه شد.
مطابق نتایج بیست و یکمین سال رتبه بندی IMI-100، شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش ضمن کسب عنوان «شرکت پیشرو» توانست رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ و برتر ایران کسب نماید.
افق کوروش که در سال مالی ۱۳۹۵ با ۱۶۴۴۰.۵ میلیارد فروش توانسته بود رتبه ۶۹ را از منظر شاخص فروش کسب نماید، با ۲۹ پله رشد و ۲۹۵۶۴.۰ میلیارد ریال فروش در سال ۱۳۹۶ توانست رتبه چهلم را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران از آنِ خود کند.

دریافت تندیس و گواهینامه یکشنبه 21 مهر 1398

دریافت تندیس و گواهینامه ...

شرکت پدیده شیمی قرن، تندیس و گواهینامه نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در سال ۱۳۹۸ را دریافت ...

متن خبر
دریافت لوح جشنواره ملی شنبه 26 مرداد 1398

دریافت لوح جشنواره ملی ...

لوح سومین جشنواره «صنعت سلامت محور» در بخش خدمات به شرکت ستاره طلایی سینا و برند فروشگاه های سراسری سورنا ...

متن خبر
دریافت تندیس زرین جشنواره پنجشنبه 17 مرداد 1398

دریافت تندیس زرین جشنواره ...

شرکت پدیده شیمی قرن موفق به دریافت تندیس زرین سومین جشنواره صنایع سلامت محور شد. تندیس زرین سومین جشنواره «صنعتِ سلامت ...

متن خبر