حضور اکتیو و لندی در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی

یکشنبه 30 تیر 1398
حضور اکتیو و لندی در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی

اکتیو و لندی به عنوان حامی بانوان دانشجوی ورزشکار در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی حضور پر رنگی دارند.

برند اکتیو  و لندی در راستای اهداف گروه صنعتی گلرنگ و برنامه مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال ۹۸ با تأکید بر ضرورت حضور و برابری بانوان در فعالیت‌های اجتماعی به‌ویژه فعالیت‌های ورزشی و ارتقای سلامت خانواده با حمایت مالی از مسابقات و ارائه پک‌های سلامت و بهداشت فردی در بین ورزشکاران از بانوان ورزشکار دانشجو در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی بانوان حمایت نمودند.
برندهای اکتیو و لندی که حامی این المپیاد ورزشی هستند با برندد کردن (branded) زمین‌های مسابقات و محوطه دانشگاه حضور پر رنگی در این رویداد دارند.
در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات، در راستای حمایت از بهداشت و سلامت دانشجویان، هدایایی از محصولات اکتیو  به شرکت کنندگان اعطا شد.
همچنین اکتیو با استقرار کانتر و پروموتر در طول بازه این مسابقات که از ۲۷ تیر شروع شده و  تا ۳۱ تیر ادامه خواهد داشت، با توزیع هدایا و محصولات اکتیو در بین ورزشکاران و مدعوین المپیاد حضور دارد.
گفتنی است افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های سراسر کشور عصر پنج‌شنبه ۲۷ تیرماه با حضور دکتر مهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا(س)، دکتر محسن بندپی استاندار تهران، فرهادی فرماندار تهران، دکتر فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان کشور، دکتر علیزاده مدیرکل اداره تربیت‌بدنی و سازمان امور دانشجویان، دکتر محمد پورکیانی معاون فنی المپیاد، دکتر طاهریان نائب رئیس کمیته ملی المپیک و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان ورزش همگانی کشور، در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
 

اعلام برندگان مسابقه بزرگ شنبه 3 خرداد 1399

اعلام برندگان مسابقه بزرگ ...

داوری مسابقه بزرگ نقاشی گلرنگ با موضوع تقدیر از قهرمانان سلامت کشور به پایان رسید و 110 برنده این مسابقه ...

متن خبر
فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی چهارشنبه 6 فروردین 1399

فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی ...

گروه صنعتی گلرنگ برای ابراز قدردانی از کادر پر تلاش درمان، اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع قهرمانان سلامت ...

متن خبر
اهدای یک میلیون ماسک یکشنبه 25 اسفند 1398

اهدای یک میلیون ماسک ...

با امضای تفاهم بین وزارت بهداشت، ستاد نانو و گروه صنعتی گلرنگ؛ گلرنگ، ۱.۰۰۰.۰۰۰ ماسک ان۹۵ به قهرمانان سلامت کشور اهدا ...

متن خبر