برگزاری نشست شورای هم‌اندیشی گروه صنعتی گلرنگ در کمک به هم‌وطنان آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 26 دی 1398
برگزاری نشست شورای هم‌اندیشی گروه صنعتی گلرنگ در کمک به هم‌وطنان آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان

نشست شورای هم اندیشی گروه صنعتی گلرنگ در کمک به هم‌وطنان آسیب دیده از سیل استان سیستان و بلوچستان، جهت تهیه اقلام ضروری و مورد نیاز این هم‌وطنان شریف، روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این نشست که با حضور و مدیریت حاج آقا قهرمانی، مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران ارشد مجموعه شرکت‌های گروه برگزار شد، درباره اقدامات موثر جهت تسکین آلام هم‌وطنان عزیز آسیب‌دیده از سیل مذاکراتی صورت گرفت و نتایجی حاصل شد. از جمله مقرر گردید در نخستین گام اقلام غذایی و بهداشتی و پتو تهیه و به مناطق آسیب دیده از سیل ارسال شود.

لازم به ذکر است این نشست، پس از دریافت راهنمایی‌ها از مسئولان منطقه، بررسی‌های صورت گرفته و نیازسنجی انجام شد و تصمیمات آن بر اساس نیازهای اساسی مردم صورت گرفت.

گفتنی است در حال حاضر هم‌وطنان شریف ما در سیستان و بلوچستان با مشکلات و مسائل بسیاری روبرو هستند و نیازهای بسیاری دارند. در این زمینه گروه صنعتی گلرنگ می‌کوشد با ایفا کردن وظیفه خود در حوزه مسئولیت اجتماعی با افتخار به قدر وسع خود، آلام هم‌وطنان خونگرم و زحمت‌کش خود را در استان سیستان و بلوچستان تسکین دهد و به لطف و یاری خداوند در تلاش است کمک‌رسانی‌ها به فوریت در این منطقه به انجام برسد.

اعلام برندگان مسابقه بزرگ شنبه 3 خرداد 1399

اعلام برندگان مسابقه بزرگ ...

داوری مسابقه بزرگ نقاشی گلرنگ با موضوع تقدیر از قهرمانان سلامت کشور به پایان رسید و 110 برنده این مسابقه ...

متن خبر
فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی چهارشنبه 6 فروردین 1399

فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی ...

گروه صنعتی گلرنگ برای ابراز قدردانی از کادر پر تلاش درمان، اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع قهرمانان سلامت ...

متن خبر
اهدای یک میلیون ماسک یکشنبه 25 اسفند 1398

اهدای یک میلیون ماسک ...

با امضای تفاهم بین وزارت بهداشت، ستاد نانو و گروه صنعتی گلرنگ؛ گلرنگ، ۱.۰۰۰.۰۰۰ ماسک ان۹۵ به قهرمانان سلامت کشور اهدا ...

متن خبر