اهدای سهام افق کوروش به همکاران گروه صنعتی گلرنگ

چهارشنبه 1 اسفند 1397
اهدای سهام افق کوروش به همکاران گروه صنعتی گلرنگ

سهام شرکت افق کوروش، با عنایت و نگاه ویژه مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، به اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ (شامل شخص همکار، همسر و فرزندان ایشان)، اهدا شد.

ضمن تشکر از هیئت مدیره و مدیران شرکت افق کوروش که زمینه عرضه سهام این شرکت را فراهم نمودند و سپاس و تقدیر از همراهی سهامداران مجموعه شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ، به یاری خداوند عرضه اولیه سهام شرکت افق کوروش صورت پذیرفت و ۱۱۰ سهم به اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ تخصیص داده شده و یا در حال تخصیص است.
همچنین خداوند بزرگ را شاکریم که در سایه عنایاتش، با بهره‌گیری از رهنمودهای بنیانگذار فرهیخته گروه، استاد حاج محمد کریم فضلی و با تلاش و پشتکار تک تک همکاران، این مجموعه توانسته است در مسیر توسعه و تعالی این مرز و بوم، پیشگام باشد و به سمت افق‌های جهانی، هر روز بیش از پیش گام بردارد.
گفتنی است، چنین اقداماتی، که نشان از توجه ویژه مدیریت ارشد مجموعه نسبت به ارتقای سطح کیفی زندگی همکاران دارد، نمایانگر آن است که در تمامی سطوح، حس حضور در یک خانواده بزرگ، بسیار عمیق و ریشه‌دار است.
 

برگزاری مراسم بزرگداشت روز یکشنبه 27 بهمن 1398

برگزاری مراسم بزرگداشت روز ...

مراسم روز زن با حضور دکتر فضلی، حاجیه خانم فضلی، دکتر مریم فضلی، جمعی از معاونان و همکاران خانم شرکت‌های ...

متن خبر
شارژ کوروش کارت‌های همکاران شنبه 12 بهمن 1398

شارژ کوروش کارت‌های همکاران ...

گروه صنعتی گلرنگ، مازاد بر مبالغ رفاهی مصوب، به منظور رفاه حال همکاران و خانواده‌های محترمشان به شارژ کوروش کارت‌های ...

متن خبر
برگزاری افتتاحیه مسابقات فوتسال دوشنبه 18 آذر 1398

برگزاری افتتاحیه مسابقات فوتسال ...

افتتاحیه مسابقات فوتسال جام گروه صنعتی گلرنگ به مناسبت شانزدهمین سال تاسیس گروه صنعتی گلرنگ، روز جمعه ۱۵ آذر ماه ...

متن خبر