اهدای سهام افق کوروش به همکاران گروه صنعتی گلرنگ

چهارشنبه 1 اسفند 1397
اهدای سهام افق کوروش به همکاران گروه صنعتی گلرنگ

سهام شرکت افق کوروش، با عنایت و نگاه ویژه مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، به اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ (شامل شخص همکار، همسر و فرزندان ایشان)، اهدا شد.

ضمن تشکر از هیئت مدیره و مدیران شرکت افق کوروش که زمینه عرضه سهام این شرکت را فراهم نمودند و سپاس و تقدیر از همراهی سهامداران مجموعه شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ، به یاری خداوند عرضه اولیه سهام شرکت افق کوروش صورت پذیرفت و ۱۱۰ سهم به اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ تخصیص داده شده و یا در حال تخصیص است.
همچنین خداوند بزرگ را شاکریم که در سایه عنایاتش، با بهره‌گیری از رهنمودهای بنیانگذار فرهیخته گروه، استاد حاج محمد کریم فضلی و با تلاش و پشتکار تک تک همکاران، این مجموعه توانسته است در مسیر توسعه و تعالی این مرز و بوم، پیشگام باشد و به سمت افق‌های جهانی، هر روز بیش از پیش گام بردارد.
گفتنی است، چنین اقداماتی، که نشان از توجه ویژه مدیریت ارشد مجموعه نسبت به ارتقای سطح کیفی زندگی همکاران دارد، نمایانگر آن است که در تمامی سطوح، حس حضور در یک خانواده بزرگ، بسیار عمیق و ریشه‌دار است.
 

همکاران گروه صنعتی گلرنگ دوشنبه 10 تیر 1398

همکاران گروه صنعتی گلرنگ ...

همکاران شرکت گروه صنعتی گلرنگ به همت واحد اجرایی، روز دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ با همکاری مرکز بهداشت شمال (زیر ...

متن خبر
برگزاری برنامه گنجینه‌های سازمانی دوشنبه 22 مهر 1398

برگزاری برنامه گنجینه‌های سازمانی ...

برنامه گنجینه‌های سازمانی با حضور دکتر سزاوار مدیر عامل، معاونان و مدیران گروه مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه، یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ...

متن خبر
برگزاری دوره پیشگیری و سه شنبه 9 مهر 1398

برگزاری دوره پیشگیری و ...

دوره پیشگیری و اطفاء حریق از سلسله دوره‌های ایمنی، به همت واحد اجرایی، صبح روز دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ در ...

متن خبر