بازتاب بازديد هنرمندان و خبرنگاران از بزرگ‌ترين مجتمع سینمایی كشور

سه شنبه 21 مرداد 1393
گروه صنعتی گلرنگ با نگاهي ویژه به مسئولیت‌های اجتماعي خود در عرصه‌ی فرهنگ، اقدام به ساخت مجتمع سينمايي كوروش کرده است كه بهترین استانداردهای روز دنیا در ساخت سینماهاي اين مجموعه رعایت شده است و فیلم‌های دیجیتال، سه بعدی و 35 میلی‌متری در این سینماها نمایش داده می‌شود.
همچنين اين مجتمع با 120000 متر مربع زیربنا، مدرن‌ترین سالن‌هاي سینمای کشور را از لحاظ تصویر و صدا داراست. 14 سالن مجهز سینما با امکان استفاده همزمان اجرای تئا‌تر و كنسرت موسيقي و همایش در کنار شهربازی بزرگ، مهد کودک و پارکینگ با ظرفیت 1680 اتومبیل از ویژگی‌های منحصر به فرد این مجتمع است.
جمعي از هنرمندان، خبرنگاران و اصحاب رسانه عصر روز سه شنبه هفدهم تير ماه از اين مجتمع سینمایی واقع در اتوبان شهید ستاری بازدید کردند كه امكانات اين مجتمع و سرمايه‌گذاري گروه صنعتي گلرنگ در اين زمينه بسيار مورد توجه آنها قرار گرفت و سايت‌هاي خبري و خبرگزاري‌هايي مانند مهر، شبكه خبر، باشگاه خبرنگاران، بولتن نيوز، رجا نيوز، تسنيم، فرهنگ نو امروز و روزنامه‌هايي چون باني فيلم و امتياز و مجلاتي مانند مجله 24 به بازتاب آن پرداختند. نمونه‌وار توجه شما را به خبر درج شده در ماهنامه سينمايي 24 جلب مي‌نماييم.
مجله 24 (ماهنامه سینما و تلویزیون گروه مجلات همشهری)، شماره 52، خرداد 93
سالن‌های جدیدی دارد به چرخه‌ی اکران اضافه می‌شود
افتتاح هیجان‌انگیز یک مجتمع 14 سالنه!
مجتمع کوروش در بزرگراه شهید ستاری، خیابان پیامبر مرکزی، مجتمعی است که به زودی افتتاح می‌شود. این مجتمع 14 سالن سینما و تئاتر دارد و سرمایه‌گذار آن گروه صنعتی گلرنگ است. سالن‌های سینمای کوروش در 4 طبقه متمرکزند و هم سالن‌های کوچک (با گنجایش 180 تا 220 صندلی) دارد هم سالن‌های بزرگ (با گنجایش 340 صندلی). علاوه بر این، سالن پذیرایی VIP و مهدکودک ساعتی برای نگهداری فرزندان بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. مسچی درباره این سالن می‌گوید: سیستم پخش تمام سالن‌های این مجتمع دیجیتال است و با بهترین کیفیت صدا و تصویر می‌تواند فیلم‌ها را پخش کند.
او توضیح می‌دهد: معمولا در کشورهای دیگر فیلم‌های پرفروش در چند سالن با فواصل کوتاه یعنی هر نیم ساعت به نمایش در می‌آید: یعنی لزوما 14 سالن به معنی نمایش 14 فیلم متفاوت نیست. بلکه فیلم‌ها مدام در سالن‌های مختلف می‌چرخد تا تماشاگر همیشه به آنها دسترسی داشته باشد.
او البته یک خبر تازه و دست اول هم درباره این مجتمع دارد: طبق برنامه قرار است یک سالن از این مجموعه سالن‌ها به فیلم‌های فرهنگی‌تر (مخاطب خاص) اختصاص پیدا کند و یک سالن هم به نمایش فیلم‌های کوتاه، مستند و انیمیشن. بنابراین از همین الان می‌توان منتظر اکران فیلم‌های گروه هنر و تجربه در این سالن‌ها بود و فکر کرد که این مجتمع تبدیل به پاتوق فرهنگی برای دوستداران سینما می‌شود.
انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه دوشنبه 21 بهمن 1398

انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه ...

یاری‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان، در رسانه‌ها انعکاس یافت و این خبر در ...

متن خبر
انعکاس خبر اهدای ۲۰ یکشنبه 31 شهریور 1398

انعکاس خبر اهدای ۲۰ ...

اهدای ۲۰ هزار بسته‌ نوشت‌افزاری از سوی گروه صنعتی گلرنگ به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل، در رسانه‌ها انعکاس یافت و ...

متن خبر
صنعت غذایی کوروش به دوشنبه 14 مرداد 1398

صنعت غذایی کوروش به ...

شرکت صنعت غذایی کوروش، به عنوان بزرگترین تولیدکننده روغن خوراکی مصرف خانوار، با تمام مشکلات بخش خصوصی دست و پنجه ...

متن خبر