بازدید رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ
و هیئت همراه از کارخانه‌های نوبران، تویسرکان و همدان

سه شنبه 1 خرداد 1403

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ:

برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام برمی‌داریم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در بازدید از برخی از کارخانه‌های متعلق به گروه صنعتی گلرنگ، بر اهمیت  حضور قوی‌تر در بازارهای بین‌المللی تأکید کرد و مهاجرت‌پذیری معکوس را یکی از اهداف اصلی این سازمان برشمرد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، مهدی فضلی- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ- و مسعود سزاوار ذاکریان- نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ- به اتفاق هیئت همراه در روزهای ۲۵ و 26 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، ضمن دیداری چهره‌ به چهره با تمامی همکاران، از کارخانه‌های «دارانا مهر، پاستیل دکتر بن، مجتمع ماسترفوده» در نوبران، کارخانه «فاران شیمی» در تویسرکان و کارخانه‌های «صبانور ایرانیان، آروین پلاست هکمتانه، ابیان دارو» در همدان بازدید کردند.

رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران، از تلاش‌های آن‌ها قدردانی کرد و گفت: از دیدار تک تک شما عزیزان که عشق به وطن و تعهد به رونق تولید ملی، برای ساختن ایرانی قوی‌تر دارید، انرژی مضاعف می‌گیریم و زمانی این لذت‌ها دوچندان خواهد شد که با الگوپردازی صحیح در زمینه اشتغال، مهاجرت معکوس به این مناطق را نیز رونق دهیم.
مهدی فضلی افزود: امروز شاهد هستیم که با وجود مدیران شایسته و توانا در رده‌های مختلف و شما همکاران عزیزمان، کاری که در این کارخانه‌ها صورت گرفته به واقع فراتر از انتظارها بوده است و با این تعهد، حمیت، همدلی، نشاط، توان و بهره‌وری که در بین شما وجود دارد، قطعاً با توکل به خداوند رحمان به اهداف والاتری نیز خواهیم رسید تا بتوانیم از طریق فعالیت‌های دانش‌بنیان، امکان اشتغال‌زایی بیشتر برای همکاران آتی را نیز فراهم کنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با تأکید بر حضور در صحنه‌های جهانی بیان داشت: از پیشرفت و توسعه تمامی شرکت‌های ایرانی خوشحال می‌شویم و همواره با همکاران داخلی رفاقت داشته و داریم و در واقع در رقابت با شرکت‌های خارجی هستیم تا از محل این رقابت، فضا را برای حضور محصولات تولید شده‌ی گروه صنعتی گلرنگ در صحنه‌های بین‌المللی، بیشتر فراهم‌ کرده و بتوانیم برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام بر‌داریم.

مهدی فضلی با اشاره به اشتغال بیش از ۵۰ هزار نفر همکار در گروه صنعتی گلرنگ، یادآور شد: امیدواریم با سرعت و کیفیت مطلوب‌تر، طبق تعهدی که به استاد محمد کریم فضلی، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ داده‌ایم، بتوانیم در صدمین سالروز تولد ایشان، شاهد حضور 100 هزار نفر همکار در خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ باشیم و با توکل به خداوند به این عهد، جامه عمل بپوشانیم.

لازم به ذکر است در این بازدیدها خط تولید آبمیوه «فارم فرش» در کارخانه دارانا مهر و «پروژه تأسیسات داروسازی» در کارخانه فاران شیمی تویسرکان توسط مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ افتتاح شد.

همچنین در حاشیه این بازدیدها، یک اصله نهال گردو در محوطه کارخانه دارانا مهر به یاد بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ با همراهی رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ با حضور همه همکاران آن کارخانه کاشته شد.

این بازدیدها با گفت‌و‌گوی صمیمی همکاران و ثبت عکس یادگاری با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه پایان یافت.
 

همکار ما در گروه یکشنبه 27 خرداد 1403

همکار ما در گروه ...

یونس یوسف‌وند، همکار ما در گروه صنعتی گلرنگ، موفق به حضور در مسابقات ورزشی کارگران جهان شد. به گزارش روابط عمومی ...

متن خبر
با حضور پدر روزنامه‌نگاری شنبه 26 خرداد 1403

با حضور پدر روزنامه‌نگاری ...

یونس شکرخواه، پدر روزنامه‌نگاری آنلاین ایران در نخستین نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ با ارائه‌ موضوع «روابط ...

متن خبر
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ ...

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ  ضایعه تأسف‌بار حادثه بالگرد که منجر به عروج ملکوتی رئیس جمهور محترم کشورمان، جناب آقای آیت‌الله ...

متن خبر