دریافت تندیس اولین جایزه ملی استراتژی ایران توسط گروه صنعتی گلرنگ

چهارشنبه 15 اسفند 1397
دریافت تندیس اولین جایزه ملی استراتژی ایران توسط گروه صنعتی گلرنگ

تندیس سیمین دو ستاره جایزه ملی استراتژی ایران (استراتگوس) و لوح سپاس پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک به گروه صنعتی گلرنگ تعلق گرفت و این گروه صنعتی موفق شد بالاترین عنوان اختصاص یافته در این دوره را از آن خود کند.


در لوح سپاس این کنفرانس، با امضای دکتر علی دیواندری، رئیس کنفرانس خطاب به مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ آمده است: پیشرفت ایران بزرگ ره‌آورد اندیشه، توانمندی، تلاش و فعالیت‌های بزرگانی همچون جنابعالی است که علی‌رغم مسائل پیچیده، حساس و چندوجهی که در طی سالیان اخیر همه ابعاد کشور را دربرگرفته است، شجاعانه با شناسایی، ارزیابی و بهره‌برداری از فرصت‌های استراتژیک و مزیت‌های رقابتی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، نویدبخش توسعه پایدار و تعالی روزافزون ایران زمین هستید.
پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و به ریاست علی دیواندری از مدیران ارشد نظام بانکی و با مشارکت سازمان‌های دولتی و خصوصی، سه شنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.
در این کنفرانس که با حضور مدیران دولتی، بخش خصوصی، اساتید و متخصصین مدیریت استراتژیک برگزار شد جدیدترین رویکرد‌ها و مباحث مرتبط با تدوین، پیاده‌سازی و کنترل استراتژی مطرح گردید.

دریافت تندیس و گواهینامه یکشنبه 21 مهر 1398

دریافت تندیس و گواهینامه ...

شرکت پدیده شیمی قرن، تندیس و گواهینامه نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در سال ۱۳۹۸ را دریافت ...

متن خبر
دریافت لوح جشنواره ملی شنبه 26 مرداد 1398

دریافت لوح جشنواره ملی ...

لوح سومین جشنواره «صنعت سلامت محور» در بخش خدمات به شرکت ستاره طلایی سینا و برند فروشگاه های سراسری سورنا ...

متن خبر
دریافت تندیس زرین جشنواره پنجشنبه 17 مرداد 1398

دریافت تندیس زرین جشنواره ...

شرکت پدیده شیمی قرن موفق به دریافت تندیس زرین سومین جشنواره صنایع سلامت محور شد. تندیس زرین سومین جشنواره «صنعتِ سلامت ...

متن خبر