جشنواره ملی سلامت، بهداشت و زیبایی فرصتی مناسب برای فرهنگ‌سازی

سه شنبه 27 مرداد 1394

روزنامه آسیا ـ ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۴ / مهندس حامد شیرپور، مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با روزنامه آسیا: جشنواره ملی سلامت، بهداشت و زیبایی فرصتی مناسب برای فرهنگ‌سازی

نخستین جشنواره و همایش نمایشگاه ملی سلامت، بهداشت و زیبایی رامسر که امسال قرار است از 16 تا 20 شهریور ماه برگزار شود موقعیت مطلوبی است برای حضور شرکت‌های تولیدی در حوزه سلامت و بهداشت و زیبایی. یکی از مهمترین این شرکت‌ها، پدیده شیمی قرن است که در گفت و گوی اختصاصی با مهندس حامد شیرپور، مدیر عامل این شرکت به بخشی از فعالیت‌ها و رویکردهای آن در این عرصه خواهیم پرداخت.

به گزارش روزنامه آسیا، مهندس حامد شیرپور در خصوص فعالیت‌های این شرکت اظهار می‌دارد: شرکت پديده شيمی پايدار در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید و عرضه سبدی متنوع و کامل از محصولات با کیفیت برتر در زمینه محصولات شوینده و بهداشتی تأسيس گردید. این شرکت با تلاش پيگير و تحقيق و توسعه مستمر در سال ۱۳۸۶ و با مدیریت آقای مهندس فاضلیان شروع به توليد گروه محصولات شوینده خانگی نمود و در زمانی بسیار کوتاهی وارد حوزه توليد محصولات بهداشت شخصی و بهداشت البسه شد.

وی همچنین در خصوص دیگر نکات برجسته این مجموعه می‌گوید: از دیگر نقاط قوت مجموعه می‌توان به طراحی نوین، کیفیت عالی و بسته بندی محصولات توسط بهترین طراحان اشاره نمود. همچنین این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی و تولید و بسته بندی با تجهیزات و ماشین آلات به روز، گامی سبز در جهت برتری و تمایز برداشته است.

محصولات شرکت پدیده شیمی قرن توسط شرکت پخش پایدار به صورت انحصاری و مویرگی در سراسر ایران توزیع می‌شود. این شرکت در 2 سال اخیر موفق به دریافت جوایز و تندیس‌های مختلفی از نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی گردیده است. شیر پور در خصوص حضور فعال مجموعه پدیده شیمی پایدار نیز گفت: با توجه به اینکه این شرکت در حال تاسیس باشگاه مشتریان می‌باشد و جهت عضوگیری حضور در نمایشگاه‌ها یکی از راهکارهاست لذا برنامه‌هایی در حال تدوین است که مشتریان اصلی و وفادار شناسایی و روابط با آن‌ها را گسترش دهیم و از آن جا که آرایشگران، یکی از گروه‌های هدف باشگاه مشتریان اکتیو می‌باشند، این نمایشگاه می‌تواند کمک شایانی به فرآیند تاسیس باشگاه نماید. از طرف دیگر جهت معرفی و شناخت ویژگی‌های اصلی برند حیات (برند جدید شرکت پدیده شیمی قرن) و سهم این محصول در بهداشت پوست و موی اعضای خانواده همایش و کارگاه‌های آموزشی برگزار خواهد شد.

ضمناً در آخرین روز جشنواره به 3 نفر از مشتریان که بهترین انتقاد یا پیشنهاد را در مورد اعتلای برند اکتیو و حیات داشته‌اند جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

وی در مورد اهداف برگزاری نمایشگاه‌هایی از این دست بیان کرد: هدف اصلی برپایی نمایشگاه‌ها معرفی کالا و خدمات ارائه شده و آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با این محصولات است، لذا برگزاری نمایشگاه در رسیدن تولیدکننده و مصرف‌کننده به اهداف بلندمدت و نفوذ در بازارهای جدید و همچنین یافتن نماینده تجاری بسیار مفید خواهد بود.

از آن جا که هدف اصلی این نمایشگاه معرفی محصولات ایمن و سالم به مردم است، مصرف‌کنندگان با محصولات استاندارد و سالم آشنا خواهند شد و از خرید محصولاتی که به آنان آسیب‌های جدی وارد می‌کند خودداری می‌نمایند.

همچنین شایان ذکر است که سلامت محوری رکن توسعه همه جانبه و پایدار کشورها است و در کشور ما نیز بعد از انقلاب اقدامات زیادی برای توسعه سلامت جامعه انجام شده است. ولی همچنان با کشورهای توسعه یافته فاصله زیادی وجود دارد دلیل اصلی این است که دولت‌های مختلف جمهوری اسلامی، در مقوله فرهنگ‌سازی به طور مناسب عمل نکرده‌اند. در صورتی که بسیاری از مشکلات با فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی دقیق مرتفع خواهد شد.

انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه دوشنبه 21 بهمن 1398

انعکاس خبر یاری‌رسانی گروه ...

یاری‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل سیستان و بلوچستان، در رسانه‌ها انعکاس یافت و این خبر در ...

متن خبر
انعکاس خبر اهدای ۲۰ یکشنبه 31 شهریور 1398

انعکاس خبر اهدای ۲۰ ...

اهدای ۲۰ هزار بسته‌ نوشت‌افزاری از سوی گروه صنعتی گلرنگ به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از سیل، در رسانه‌ها انعکاس یافت و ...

متن خبر
صنعت غذایی کوروش به دوشنبه 14 مرداد 1398

صنعت غذایی کوروش به ...

شرکت صنعت غذایی کوروش، به عنوان بزرگترین تولیدکننده روغن خوراکی مصرف خانوار، با تمام مشکلات بخش خصوصی دست و پنجه ...

متن خبر