هشتاد و دومین سالروز تولد بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ

دوشنبه 8 اردیبهشت 1393
یکشنبه ۹۳/۲/۷ مصادف بود با سالروز تولد بنیان‌گذار و پدر معنوی گروه صنعتی گلرنگ، به همین مناسبت جشن تولد ایشان با حضور خانواده گرانقدرشان، مدیران عامل و معاونین شرکت‌های عضو برگزار شد.
این جشن هر ساله برای قدردانی از اندیشه‌ها و آرمان‌‌های ایشان که سالهای سال با تلاش خود این آرمان‌ها را در این خانواده بزرگ تسری داده‌اند برگزار
می‌شود. اندیشه‌های بلند، علاقه به وطن و نوعدوستی ایشان و تلاش برای افتخار آفرینی برای این سرزمین و این مردم همیشه مد نظر ایشان بوده و همکاران این خانواده همیشه به این نکته افتخار می‌کنند.
استاد حاج کریم فضلی ، سال ۱۳۸۹ در روز تولدشان، از همکاران این مجموعه خواستند تمام تلاششان را بکنند که تا سال ۱۴۰۱ همزمان با ۹۰ سالگی خودشان تعداد همکاران این خانواده به صدهزار نفر برسد که خوشبختانه امسال بعد از گذشت ۴ سال نمودار رشد منابع و سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ درصد رشد بسیار خوبی داشته است.
در آغاز این مراسم استاد حاج محمد کریم فضلی از لطف و محبت حاضرین در این جشن تشکر کردند و اظهار امیدواری کردند که با وجود مدیران کارآمد و لایق، این مجموعه به اهداف مورد نظرش برسد و در مملکت اعجاز آفرین باشد. در ادامه ایشان متنی را که خود نگاشته بودند برای حضار قرائت نمودند:
به نام خداوند جان وخرد / کزین برتر اندیشه برنگذرد

سلام بر شما، سلامی چو بوی خوش آشنایی، از اینکه موفق شدم امروز با شما عزیزان دیداری داشته باشم خیلی خوشحال هستم. خرسندم از اینکه مدیران برجسته‌ای این مجموعه را اداره می‌کنند، مدیرانی که با افکار بلندشان باعث ایجاد انگیزه در همکاران می‌شوند. مدیرانی که از خرد همگانی برای پیشرفت بهره می‌گیرند زیرا اعتقاد دارند که در کارهای بزرگ و همگانی استفاده از خرد همگانی الزامی است. خواهش من این است که در حد امکانات نیازمندی‌های آنان را برطرف کنید و از توانمندی‌های آنان به نفع خودتان، خودشان، گروه و در نهایت کشورمان بهره‌مند شوید. لذا با طرز فکر عالی که شما دارید گروه به سرعت به پیش می‌رود.
همانطور که مشاهده کردید پاکشو وارد بورس شد و از همه شرکت‌های بزرگ پیشی گرفت. البته اهداف شما مدیران توانمند و خردمند این نیست که فقط از شرکت‌های داخلی جلوتر باشید بلکه با اهداف بزرگی که دارید به زودی از شرکت‌های عظیم کشورهای صنعتی هم موفق‌تر خواهید شد و عظمت و اقتدار کشورمان را به رخ جهانیان خواهید کشید. انشاالله
سپس ایشان اضافه کردند که به یاد داشته باشید زندگی یعنی امید وحرکت، وقتی امیدوار باشیم که اول خواهیم شد حتماً خواهیم شد بدون هیچگونه شک و تردید.
در ادامه این مراسم تعدادی از مدیران عامل شرکت‌ها به نمایندگی از دیگران به سخنرانی پرداختند و از پیشرفت‌ها و اهدافشان صحبت کردند.
پیام تسلیت رئیس سازمان چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان ...

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی درگذشت زنده یاد «استاد محمد کریم فضلی»، نیکوکار فرهیخته جمعیت هلال ...

متن خبر
اطلاع رسانی درخصوص برگزاری چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

اطلاع رسانی درخصوص برگزاری ...

ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ به استحضار تمامی عزیزانی که با اظهار لطف و پیگیری ...

متن خبر
پدری مهربان، مدیری توانمند چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پدری مهربان، مدیری توانمند ...

قلب پر مهر بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ از تپش ایستاد و روح بلند و آسمانی‌اش به جانب پروردگار مهربانی عروج ...

متن خبر