برگزاری آیین‌ کلنگ‌زنی ‌احداث ‌۱۷۵‌ واحد مسکونی در ‌‌‌مناطق‌ آسیب‌دیده از سیل‌‌ استان خوزستان

شنبه 26 مرداد 1398
برگزاری آیین‌ کلنگ‌زنی ‌احداث ‌۱۷۵‌ واحد مسکونی در ‌‌‌مناطق‌ آسیب‌دیده از سیل‌‌ استان خوزستان

آیین‌ کلنگ‌زنی ‌احداث ‌۱۷۵‌ واحد مسکونی در ‌‌‌مناطق‌ آسیب‌دیده از سیل‌‌ استان خوزستان ‌با‌ مشارکت گروه ‌صنعتی ‌گلرنگ ‌و‌ کمیته ‌امداد امام ‌خمینی (ره) ‌استان ‌خوزستان، روز چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ‌در ‌روستای ابومشیلش، ‌واقع ‌در ‌جنوب ‌شهرستان‌ کارون برگزار شد.

از این تعداد ۲۳ ‌واحد ‌در ‌روستای ابومشیلش ساخته می‌شود و دیگر واحدها در نقاط دیگر استان خوزستان ساخته خواهد شد.
در این مراسم که با حضور ‌نمایندگان گروه صنعتی‌ گلرنگ ‌و جمعی از مسئولین استان خوزستان و ‌اهالی روستا ‌برگزار ‌شد، حاج آقا قهرمانی مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در‌خصوص‌ ‌چگونگی‌ آغاز ‌این پروژه و ‌زمان ‌پایان‌ آن‌ ‌سخن‌ گفت.
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق آسیب‌دیده از سیل ۵۲۵ واحد مسکونی می‌سازد که ۱۷۵ واحد از این تعداد در استان لرستان، ۱۷۵ واحد در استان خوزستان و ۱۷۵ واحد در استان گلستان ساخته خواهد شد.
امید می‌رود قبل از پایان سال ۱۳۹۸ همه این واحدها به بهره‌برداری برسد و این هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل، عید نوروز امسال را در خانه‌های خود جشن بگیرند.
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ در آغاز سال کاری ۱۳۹۸ از کمک ۱۵ میلیارد تومانی این گروه به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد و و ساخت این خانه‌ها در راستای همین یاری‌رسانی است.

گزارش تصویری اهدای بسته‌های دوشنبه 6 آبان 1398

گزارش تصویری اهدای بسته‌های ...

۵۰۰ بسته نوشت‌افزاری شامل کوله‌پشتی، انواع نوشت‌افزار، انواع دفتر، خط کش و جامدادی به دانش‌آموزان مناطق محروم چابهار از طرف ...

متن خبر
اهدای بسته‌های نوشت‌افزاری به پنجشنبه 2 آبان 1398

اهدای بسته‌های نوشت‌افزاری به ...

گروه صنعتی گلرنگ، به دانش‌آموزان مناطق محروم استان‌ سیستان و بلوچستان بسته‌های نوشت‌افزاری اهدا کرد. این بسته‌ها در روزهای یک‌شنبه و ...

متن خبر
برگزاری مراسم روز عصای چهارشنبه 24 مهر 1398

برگزاری مراسم روز عصای ...

مراسم روز جهانی عصای سفید صبح روز سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ با حمایت شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ و ماسترفوده ...

متن خبر