ارسال نخستین محموله از کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل‌زده

شنبه 24 فروردین 1398
ارسال نخستین محموله از کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل‌زده

گروه صنعتی گلرنگ با همیاری جمعیت هلال احمر ۲۰ هزار بسته‌ی غذایی و بهداشتی در بین هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل در استان‌های لرستان و خوزستان توزیع می‌کند.
این بسته‌ها نسبت به جمعیت هر منطقه و اطلاعات جمع‌آوری شده توزیع می‌شود.
هم‌اکنون گروه صنعتی گلرنگ در حال توزیع ۸۰۰۰ بسته (۴۰۰۰ بسته‌ی غذایی و ۴۰۰۰ بسته‌ی بهداشتی) در بین آسیب‌دیدگان از سیل در لرستان است.
۱۲۰۰۰ بسته نیز نهایتا تا پایان روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه دراختیار هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل در استان خوزستان قرار می‌گیرد.
بسته‌ی غذایی شامل اقلامی چون تن ماهی، چای، خرما، عدس، کیک، روغن سرخ‌کردنی و رب است و بسته‌ی بهداشتی اقلامی چون پوشک بچه، دستمال کاغذی، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو، پودر لباسشویی دستی و کیسه زباله را شامل می‌شود.
لازم به ذکر است تیم گروه صنعتی گلرنگ هم‌اکنون در مناطق سیل‌زده حضور دارد و نیازهای هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل را به منظور برنامه‌ریزی‌های آتی رصد می‌کند.
گفتنی است دکتر مهدی فضلی، مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در همایش آغاز سال کاری گروه صنعتی گلرنگ از کمک ۱۵ میلیارد تومانی این گروه صنعتی به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد.

نشست کمک‌رسانی به انجمن دوشنبه 27 خرداد 1398

نشست کمک‌رسانی به انجمن ...

نشست «آگاهی‌بخشی در زمینه‌ی آسیب‌های سوختگی» با هدف کمک‌رسانی به انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) روز یک‌شنبه 26 ...

متن خبر
بازدید کودکان کار از چهارشنبه 22 خرداد 1398

بازدید کودکان کار از ...

گروهی از کودکان کار، به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودکان از کارخانه آدامس بایودنت بازدید کردند. در این بازدید ...

متن خبر
خودروی بایودنتیست در جمع سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

خودروی بایودنتیست در جمع ...

کلینیک سیار دندانپزشکی بایودنتیست از ۱۴ اردیبهشت ماه در جمع گرم و دوستانه کودکان استان سیستان و بلوچستان حضور دارد. این ...

متن خبر