ارسال نخستین محموله از کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل‌زده

شنبه 24 فروردین 1398
ارسال نخستین محموله از کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل‌زده

گروه صنعتی گلرنگ با همیاری جمعیت هلال احمر ۲۰ هزار بسته‌ی غذایی و بهداشتی در بین هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل در استان‌های لرستان و خوزستان توزیع می‌کند.
این بسته‌ها نسبت به جمعیت هر منطقه و اطلاعات جمع‌آوری شده توزیع می‌شود.
هم‌اکنون گروه صنعتی گلرنگ در حال توزیع ۸۰۰۰ بسته (۴۰۰۰ بسته‌ی غذایی و ۴۰۰۰ بسته‌ی بهداشتی) در بین آسیب‌دیدگان از سیل در لرستان است.
۱۲۰۰۰ بسته نیز نهایتا تا پایان روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه دراختیار هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل در استان خوزستان قرار می‌گیرد.
بسته‌ی غذایی شامل اقلامی چون تن ماهی، چای، خرما، عدس، کیک، روغن سرخ‌کردنی و رب است و بسته‌ی بهداشتی اقلامی چون پوشک بچه، دستمال کاغذی، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو، پودر لباسشویی دستی و کیسه زباله را شامل می‌شود.
لازم به ذکر است تیم گروه صنعتی گلرنگ هم‌اکنون در مناطق سیل‌زده حضور دارد و نیازهای هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل را به منظور برنامه‌ریزی‌های آتی رصد می‌کند.
گفتنی است دکتر مهدی فضلی، مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در همایش آغاز سال کاری گروه صنعتی گلرنگ از کمک ۱۵ میلیارد تومانی این گروه صنعتی به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد.

گروه صنعتی گلرنگ ۱۷۷ یکشنبه 5 اسفند 1397

گروه صنعتی گلرنگ ۱۷۷ ...

گروه صنعتی گلرنگ بورسیه ۱۷۷ دانشجوی دانشگاه تهران را در ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران بر عهده گرفت. ششمین ...

متن خبر
اجرای کمپین «هر روز دوشنبه 30 مهر 1397

اجرای کمپین «هر روز ...

شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، مهر ماه امسال به مناسبت بازگشایی مدارس و با هدف تشویق بچه‌ها به مصرف ...

متن خبر
توزیع پک‌های لوازم التحریر چهارشنبه 18 مهر 1397

توزیع پک‌های لوازم التحریر ...

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، یک هزار پک لوازم التحریر ...

متن خبر