اختتامیه اولین دوره مسابقات جشنواره ورزشی گروه سرمایه‌گذاری کوروش برگزار شد

پنجشنبه 17 مرداد 1398
اختتامیه اولین دوره مسابقات جشنواره ورزشی گروه سرمایه‌گذاری کوروش برگزار شد

اختتامیه اولین دوره مسابقات جشنواره ورزشی گروه سرمایه‌گذاری کوروش عصر سه شنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در سالن ورزشی دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و نتایج این دوره از مسابقات اعلام شد.

در این مراسم که با حضور دکتر ابراهیمی مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری کوروش، دکتر فخریان مدیر عامل شرکت افق کوروش، مهندس منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کوروش، مدیران عامل شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری کوروش  و جمع پرشوری از همکاران ورزش‌دوست برگزار شد، به تیم‌های اول تا سوم كاپ و حكم و به نفرات تیم‌های برتر، حكم، مدال و جایزه نقدی اهدا گردید.
لازم به ذکر است اولین دوره مسابقات جشنواره ورزشی گروه سرمایه‌گذاری کوروش در تابستان سال 1398 در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
در این دوره از مسابقات، بانوان در رشته داژبال و آقایان در رشته‌های فوتسال، طناب‌کشی و پینگ‌پنگ به رقابت پرداختند.
در بخش خانم‌ها تیم داژبال صنعت ماکیان کوروش مقام اول را کسب کرد؛ تیم داژبال آنیتاسان به مقام دوم رسید و تیم داژبال افق کوروش مقام سوم را به خود اختصاص داد.
در بخش آقایان، در رشته پینگ پونگ مسلم پرویزی از آنیتاسان مقام اول را کسب کرد؛ حسین فرزانه از افق کوروش مرکزی به مقام سوم دست یافت و احمد زارع‌منش از آنیتاسان و محمدعلی آقاجانی از گلرنگ‌پخش مشترکا سوم شدند.
در رشته طناب‌کشی نیز تیم طناب‌کشی صنعت غذایی کوروش مقام اول، تیم طناب‌کشی آنیتاسان مقام دوم، و تیم طناب‌کشی گلرنگ پخش مقام سوم را کسب کردند.
در رشته فوتسال نیز تیم گلرنگ‌پخش مقام اول را کسب کرد؛ تیم افق كوروش به مقام دوم رسید و تیم اُكالا مقام سوم را به خود اختصاص داد.
محمد بشیر نیز توانست عنوان آقای گل مسابقات فوتسال را از آن خود کند.
در مجموع 361 نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند. در این بین، مسابقات داژبال بانوان با شرکت 7 تیم (49 نفر)؛ مسابقه پینگ‌پنگ با شرکت 19 نفر، مسابقه طناب‌کشی با شرکت 7 (63 نفر) تیم  و مسابقات فوتسال با شرکت 23 تیم (230 نفر) برگزار شد.
به تیم‌های اول تا سوم كاپ و حكم و به نفرات تیم‌های برتر، حكم، مدال و جایزه نقدی اهدا گردید.
به دلیل استقبال پرشور شرکت‌ها از مسابقات فوتسال و شرکت 23 تیم در این دوره از مسابقات، برگزارکنندگان مسابقه برای تیم چهارم مسابقات نیز حکم و جایزه نقدی درنظر گرفتند.

افتتاح اولین شعبه خدمات سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح اولین شعبه خدمات ...

اولین شعبه خدمات خودرویی سامیا با حضور دکتر سزاوار مدیرعامل مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه‌،  مهندس فلاح مدیر عامل شرکت سامیا‌،  اعضای ...

متن خبر
افتتاح ششمین فروشگاه از سه شنبه 20 اسفند 1398

افتتاح ششمین فروشگاه از ...

ششمین فروشگاه از فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب پروتئین، پنج شنبه  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ در خیابان شریعتی جنوب افتتاح شد. فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای ناب ...

متن خبر
بازدید استاندار قزوین از شنبه 17 اسفند 1398

بازدید استاندار قزوین از ...

هدایت‌اله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه، چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ از کارخانه  شماره ۲ صنعت غذایی کورش، واقع ...

متن خبر