مصاحبه تلویزیونی استاد حاج محمد کریم فضلی

سه شنبه 4 اسفند 1388

برنامه تلویزیونی کارآفرینان در تاریخ‌های 04/12/88 ، 09/12/88 ، 11/12/88 ، 16/12/88 و 18/12/88 قبل از پخش اخبار ساعت 21 به مصاحبه با بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد محمدکریم فضلی اختصاصاص یافت داشت.

در این برنامه‌ها که با اجرای دکتر عبدالرشیدی از شبکه یک سیما پخش شد، استاد حاج محمدکریم فضلی به عنوان یک چهره موفق اقتصادی و کارآفرین برتر کشور به بیان خاطرات جذاب و تجربه‌های خویش پرداختند.
در این برنامه که حقیقتاً یکی از تأثیرگذارترین برنامه‌های پخش شده از تلویزیون در ارتباط با کار و کارآفرینی بود، علاوه بر توضیحات بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در خصوص موفقیت‌هایشان، چهار نریشن متفاوت نیز در رابطه با فعالیت‌های گروه صنعتی گلرنگ پخش شد.
نمونه‌وار متن نریشن پخش شده در نخستین برنامه تلویزیونی کارآفرینان، ویژه بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ را با هم می‌خوانیم:
استاد حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ از کارآفرینان برتر کشور محسوب می‌شوند که علیرغم سالخوردگی، همچنان در محیط کار و فعالیت حضور به هم می‌رسانند و ریاست هیأت مدیره گروه صنعتی گلرنگ بر عهده ایشان است. مدیریت این مجموعه نیز هم‌اکنون برعهده جناب آقای دکتر مهدی فضلی، فرزند استاد فضلی است که به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، با کسب فیض از محضر پدر، تجربه‌های مدیریتی و اندیشه‌ها و آرمان‌های کارآفرینی ایشان را به عنوان سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و در مسیر صنعت و اشتغال‌زایی تلاش می‌کنند. اشتغال‌زایی به طور مستقیم برای بیش از 3000 نفر از هم‌میهنانمان در گروه صنعتی گلرنگ، از ثمرات همین تلاش‌هاست.

جشن سالروز میلاد بنیانگذار دوشنبه 2 اردیبهشت 1392

جشن سالروز میلاد بنیانگذار ...

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی 11 اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی، ...

متن خبر
جشن سالروز میلاد بنیانگذار سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

جشن سالروز میلاد بنیانگذار ...

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی هفتم اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی ...

متن خبر
هشتاد و دومین سالروز دوشنبه 8 اردیبهشت 1393

هشتاد و دومین سالروز ...

یکشنبه ۹۳/۲/۷ مصادف بود با سالروز تولد بنیان‌گذار و پدر معنوی گروه صنعتی گلرنگ، به همین مناسبت جشن تولد ایشان ...

متن خبر