مصاحبه تلویزیونی استاد حاج محمد کریم فضلی

سه شنبه 4 اسفند 1388

برنامه تلویزیونی کارآفرینان در تاریخ‌های 04/12/88 ، 09/12/88 ، 11/12/88 ، 16/12/88 و 18/12/88 قبل از پخش اخبار ساعت 21 به مصاحبه با بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد محمدکریم فضلی اختصاصاص یافت داشت.

در این برنامه‌ها که با اجرای دکتر عبدالرشیدی از شبکه یک سیما پخش شد، استاد حاج محمدکریم فضلی به عنوان یک چهره موفق اقتصادی و کارآفرین برتر کشور به بیان خاطرات جذاب و تجربه‌های خویش پرداختند.
در این برنامه که حقیقتاً یکی از تأثیرگذارترین برنامه‌های پخش شده از تلویزیون در ارتباط با کار و کارآفرینی بود، علاوه بر توضیحات بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در خصوص موفقیت‌هایشان، چهار نریشن متفاوت نیز در رابطه با فعالیت‌های گروه صنعتی گلرنگ پخش شد.
نمونه‌وار متن نریشن پخش شده در نخستین برنامه تلویزیونی کارآفرینان، ویژه بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ را با هم می‌خوانیم:
استاد حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ از کارآفرینان برتر کشور محسوب می‌شوند که علیرغم سالخوردگی، همچنان در محیط کار و فعالیت حضور به هم می‌رسانند و ریاست هیأت مدیره گروه صنعتی گلرنگ بر عهده ایشان است. مدیریت این مجموعه نیز هم‌اکنون برعهده جناب آقای دکتر مهدی فضلی، فرزند استاد فضلی است که به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، با کسب فیض از محضر پدر، تجربه‌های مدیریتی و اندیشه‌ها و آرمان‌های کارآفرینی ایشان را به عنوان سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و در مسیر صنعت و اشتغال‌زایی تلاش می‌کنند. اشتغال‌زایی به طور مستقیم برای بیش از 3000 نفر از هم‌میهنانمان در گروه صنعتی گلرنگ، از ثمرات همین تلاش‌هاست.

پیام تسلیت رئیس سازمان چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان ...

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی درگذشت زنده یاد «استاد محمد کریم فضلی»، نیکوکار فرهیخته جمعیت هلال ...

متن خبر
اطلاع رسانی درخصوص برگزاری چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

اطلاع رسانی درخصوص برگزاری ...

ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ به استحضار تمامی عزیزانی که با اظهار لطف و پیگیری ...

متن خبر
پدری مهربان، مدیری توانمند چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پدری مهربان، مدیری توانمند ...

قلب پر مهر بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ از تپش ایستاد و روح بلند و آسمانی‌اش به جانب پروردگار مهربانی عروج ...

متن خبر