جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی هفتم اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی و جمعی از ‌معاونین و مدیران ارشد مجموعه گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این جشن،‌ دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، ضمن بیان تبریک روز تولد استاد حاج محمد کریم فضلی ابراز داشت: خوشحالیم که توفیق یار شد و هشتاد و سومین سالروز تولد پدر معنوی گروه صنعتی گلرنگ را به جشن نشستیم.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ خطاب به بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ افزود: زمینه‌سازی‌هایی صورت گرفته و بسترهایی فراهم شده که سال پیش رو یک سال کاملا پر بازده و بهره‌ور باشد و با برنامه و هدفمند به سمت اشتغال صد هزار نفر همکار به پیش برویم.

دکتر فضلی تاکید کرد: سال ۹۴ را سال بهره‌وری می‌دانیم و مصمم هستیم تمامی امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ را برای بهره‌وری هر چه بیشتر به کار بگیریم.

در ادامه مراسم جمعی از حضار به بیان دیدگاه‌ها و احساسات خود نسبت به استاد محمد کریم فضلی پرداختند و نسبت به این نکته تاکید شد که باید اندیشه‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و ارزش‌های مورد نظر ایشان بیش از این در مجموعه تسری داده شود.

در ادامه این مراسم رسما از کتاب زندگی و اندیشه‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ رونمایی شد و این کتاب به ایشان اهدا گردید.
مصاحبه تلویزیونی استاد حاج سه شنبه 4 اسفند 1388

مصاحبه تلویزیونی استاد حاج ...

برنامه تلویزیونی کارآفرینان در تاریخ‌های 04/12/88 ، 09/12/88 ، 11/12/88 ، 16/12/88 و 18/12/88 قبل از پخش اخبار ساعت 21 ...

متن خبر
جشن سالروز میلاد بنیانگذار دوشنبه 2 اردیبهشت 1392

جشن سالروز میلاد بنیانگذار ...

جشن سالروز میلاد بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ استاد حاج محمد کریم فضلی 11 اردیبهشت ماه با حضور خانواده محترم فضلی، ...

متن خبر
هشتاد و دومین سالروز دوشنبه 8 اردیبهشت 1393

هشتاد و دومین سالروز ...

یکشنبه ۹۳/۲/۷ مصادف بود با سالروز تولد بنیان‌گذار و پدر معنوی گروه صنعتی گلرنگ، به همین مناسبت جشن تولد ایشان ...

متن خبر