برگزاری مراسم رونمایی از سبد محصولات برند اکشن

سه شنبه 1 مرداد 1398
برگزاری مراسم رونمایی از سبد محصولات برند اکشن

مراسم رونمایی از سبد محصولات برند اکشن به دعوت شرکت صنایع غذایی ماسترفوده در روز جمعه 28 تیرماه 98 در سالن امیران هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور مدیران ارشد، رؤسا و تیم فروش شعب شرکت گلرنگ‌پخش نماینده انحصاری پخش مویرگی محصولات برند اکشن در ایران برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم، مهندس کریمی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنایع غذایی ماسترفوده ضمن خوش‌آمدگویی و بیان خیر مقدم به میهمانان مراسم، نقش و اهمیت همدلی و هماهنگی بین شرکت تولیدی و شرکت پخش را بسیار مهم ارزیابی کرد و اهمیت انتخاب شرکت گلرنگ‌پخش به عنوان نماینده انحصاری پخش مویرگی محصولات اکشن در ایران را به دلیل حضور مدیران و همکاران توانمند و همراه این شرکت عنوان نمود. 
مهندس کریمی تاکید کرد: زمانی افزایش فروش دو برابری محصولات اکشن برای ما دلچسب خواهد بود که فروش سایر محصولات سبد گلرنگ‌پخش حداقل سه برابر شده باشد.
سپس دکتر ابراهیمی رئیس هیئت مدیره شرکت گلرنگ‌پخش بر روی سن حاضر شد. دکتر ابراهیمی با برشمردن اهمیت نقش و ارزش منابع انسانی حاضر در شرکت گلرنگ‌پخش به عنوان سرمایه‌های اصلی و توان رقابتی شرکت در مقایسه با دیگر شرکت‌های پخش در ایران، از زحمات این عزیزان قدردانی نمود و برگزاری  چنین مراسم‌هایی را عامل ایجاد هم‌افزایی بین تولید و پخش عنوان کرد.
سخنران بعدی مراسم مهندس شاملی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گلرنگ‌پخش، از هدفگذاری این شرکت برای رشد فروش محصولات برند اکشن خبر داد. 
مهندس شاملی تعاملات ایجاد شده با شرکت صنایع غذایی ماسترفوده را از جمله نقاط قوت این همکاری دانست و اشاره کرد این تعاملات ما را در رسیدن به اهداف تعیین شده کمک نموده و نیروی اجرایی ما را تقویت می‌نماید.
در پایان این مراسم همکاران دو شرکت جهت تحقق نتایجی متناسب با شان گروه معظم صنعتی گلرنگ هم‌قسم شدند.

مرکز کارآموزی بین کارگاهی پنجشنبه 21 شهریور 1398

مرکز کارآموزی بین کارگاهی ...

مرکز کارآموزی جوار کارگاهی شرکت پدیده شیمی قرن با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی در همه سطوح، ...

متن خبر
بازدید دانش‌آموزان نخبه کانون سه شنبه 12 شهریور 1398

بازدید دانش‌آموزان نخبه کانون ...

گروهی از دانش‌آموزان نخبه کانون رشد موسسه مهرآفرین، روز یک‌شنبه ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ از کارخانه کیک بینگو واقع در ...

متن خبر
برگزاری جشن فروشگاه‌های سراسری دوشنبه 11 شهریور 1398

برگزاری جشن فروشگاه‌های سراسری ...

شرکت ستاره طلایی سینا با حضور مدیران و مشتریان فرانچایز فروشگاه‌های سراسری سورنا، جشن و همایش عبور از مرز ۵۰۰ ...

متن خبر