حضور گروه صنعتی گلرنگ در نمایشگاه کار دانشگاه تهران

یکشنبه 7 خرداد 1402

گروه صنعتی گلرنگ با هدف جذب نیروهای نخبه، توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه و ارتقای برند کارفرمایی از تاریخ 1 الی 3 خرداد ماه در نمایشگاه کار دانشگاه تهران حضور یافت. 
نمایشگاه کار دانشگاه تهران روز دوشنبه اول خرداد ماه با حضور دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و جمعی از فعالان عرصه صنعتی کشور در مصلی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.
غرفه گروه صنعتی گلرنگ در این نمایشگاه با همراهی ساب‌هلدینگ‌های تخصصی از جمله گروه سرمایه گذاری کوروش، گروه سرمایه گذاری غذایی هستی، پدیده شیمی پایدار، آرین کیمیا تک، مدیریت سرمایه آرین تدبیر،  صنایع الکتریک گلرنگ، گروه صنعتی پاکشو و  گروه سرمایه گذاری دارویی گلرنگ جلوه‌ای  ویژه‌ از  فعالیت‌های بخش خصوصی در حوزه کارآفرینی را به نمایش گذاشت که با استقبال پرشور دانشجویان، کارجویان و بازدیدکنندگان همراه بود. 
در این نمایشگاه سه روزه، علاوه بر ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی به کارجویان، کارگاه‌های آموزشی متنوع با رویکرد آماده‌سازی کارجویان برای ورود به بازار کار برپا گردید. 
در این راستا در روز اول و سوم نمایشگاه مهندس محمدباقر فاضلیان مدیرعامل محترم گروه پدیده شیمی پایدار و مهندس شهیدی مدیرعامل شرکت پدیده شیمی قرن با حضور در "تاک شو" تجربیات خود را در اختیار نسل جوان و دانشجویان قرار دادند. 
قابل ذکر است در حاشیه نشست‌های تخصصی "تاک شو" معاون توسعه سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ، معاون منابع انسانی و راهبردی هلدینگ پدیده شیمی پایدار و معاون استراتژی و منابع انسانی هلدینگ سرمایه‌گذاری کوروش نیز حضور داشتند و پاسخ‌گوی سوالات دانشجویان بودند.
همچنین در اختتامیه این نمایشگاه دکتر مسعود سزاوار ذاکریان نائب رئیس هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن حضور در نمایشگاه کار از غرفه گروه صنعتی گلرنگ و سایر غرفه‌ها بازدید نمودند و پس از آن نشستی را با دکتر غلامی مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران درخصوص گسترش همکاری‌‌های ‌فی‌مابین برگزار کردند.
گفتنی است در این دوره از برگزاری نمایشگاه کار تهران 120 شرکت حضور داشتند و  بیش از 4 هزار رزومه برای کاریابی به این نمایشگاه ارسال شده و حدود 1200 فرصت شغلی از سوی سازمان های مختلف دولتی و خصوصی ارائه گردیده است.
گروه صنعتی گلرنگ در مراسم اختتامیه نمایشگاه کار دانشگاه تهران، موفق به دریافت تندیس ویژه این نمایشگاه شد. این تندیس  به شرکت های شایسته تقدیر بر مبنای میزان مراجعه دانشجویان به ‌وب‌سایت و تعداد فرصت های شغلی بازتعلق گرفت.

اختتامیه مسابقات فوتسال و دوشنبه 29 خرداد 1402

اختتامیه مسابقات فوتسال و ...

اختتامیه مسابقات فوتسال آقایان و داژبال بانوان به مناسبت گرامیداشت استاد محمدکریم فضلی 25 خرداد ماه 1402 در مجموعه پاس ...

متن خبر
یونس یوسف وند قهرمان یکشنبه 19 شهریور 1402

یونس یوسف وند قهرمان ...

  مسابقات دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان کشور دوشنبه 13 شهریور ماه با قهرمانی یونس یوسف‌وند که با حمایت گروه صنعتی ...

متن خبر
گروه صنعتی گلرنگ حامی چهارشنبه 4 مرداد 1402

گروه صنعتی گلرنگ حامی ...

گروه صنعتی گلرنگ حامی انحصاری کاروان ورزش دانشجویان ایران در سی و یکمین یونیورسیاد جهان در چین شد. به گزارش روابط ...

متن خبر