همراه با دریا

جمعه 17 اردیبهشت 1400
همراه با دریا

کماکان روزهای ما سرشار است از حضور معنوی و پربرکت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ. همچنان با بهره‌گیری از اندیشه‌های بلند اوست که دشواری‌ها و ناملایمات به ستوه می‌آیند و اهداف دور و غیر قابل تصور، در دسترس قرار می‌گیرند.
 
دکتر مهدی فضلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ 

در نخستین سالگرد عروج پدر معنوی عزیزمان، بزرگ‌مرد کارآفرین کشور حضرت استاد محمد کریم فضلی شما همراهان عزیز را به تماشای فیلم کوتاه همراه با دریا که تنها گوشه‌ای از زندگی پربرکت و یک عمر تلاش خستگی ناپذیر بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را به تصویر کشیده است، دعوت می‌نماییم:

لینک فیلم

همچنین به اطلاع می‌رساند نظر به شیوع ویروس کرونا و تدابیر ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای حفظ سلامت همکاران گرامی امکان برگزاری مراسم اولین سالگرد بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ به صورت حضوری فراهم نبوده و کلیه‌ی هزینه‌های این مراسم در قالب ارزاق تقدیم خانواده‌های نیازمند خواهد شد.
هدیه به روح پاک آن کریم سفر کرده، ذکر فاتحه‌ای همراه با صلوات

«حضرت پدر راهت را ادامه خواهیم داد»
 

دعوت به تماشای ویدیوی سه شنبه 21 اردیبهشت 1400

دعوت به تماشای ویدیوی ...

کجاست بارشی از ابر مهربان صدایت؟ که تشنه مانده دلم در هوای زمزمه‌هایت در نخستین سالگرد عروج آسمانی پدر معنوی عزیزمان، حضرت ...

متن خبر
پیام تسلیت رئیس سازمان چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

پیام تسلیت رئیس سازمان ...

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی درگذشت زنده یاد «استاد محمد کریم فضلی»، نیکوکار فرهیخته جمعیت هلال ...

متن خبر
اطلاع رسانی درخصوص برگزاری چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399

اطلاع رسانی درخصوص برگزاری ...

ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ به استحضار تمامی عزیزانی که با اظهار لطف و پیگیری ...

متن خبر