همسفر با صنعت ایرانی

سه شنبه 5 دی 1402

گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران با گرایش های مختلف تحصیلی در قالب طرح «همسفر با صنعت ایرانی» از کارخانجات پدیده شیمی جم بازدید به عمل آوردند. 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ؛ در این رویداد گروهی از دانشجویان مقطع کارشناسی در رشته‌های جغرافیا، زبان روسی، زیست فناوری، فلسفه و حکمت اسلامی، مدیریت دولتی، مدیریت آموزشی، مهندسی نفت، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی به همراه  مدیر اداره کل مهارت دانشگاه تهران ‌ و جمعی از اساتید درس یادگیری تجربی  از خطوط تولیدی مواد اولیه کارخانه پدیده شیمی جم بازدید به عمل آورده و از تجربیات و اطلاعات همکاران پرتلاش این کارخانه بهره‌مند شدند.

پی_آرنوشت: طرح «همسفر با صنعت ایرانی» در راستای ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی گروه صنعتی گلرنگ در سال 1397 آغاز شد که با هدف افزایش سطح تعامل علم و صنعت در سطح کشور عزیزمان به فراهم‌سازی امکان بازدید دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز این مرز و بوم از خطوط تولیدی و کارخانجات گروه صنعتی گلرنگ می‌پردازد.

شما هم می‌توانید با ارسال درخواست خود به ایمیل Pr@Gorlang.com با ما «همسفر با صنعت ایرانی» شوید.

همکار ما در گروه یکشنبه 27 خرداد 1403

همکار ما در گروه ...

یونس یوسف‌وند، همکار ما در گروه صنعتی گلرنگ، موفق به حضور در مسابقات ورزشی کارگران جهان شد. به گزارش روابط عمومی ...

متن خبر
با حضور پدر روزنامه‌نگاری شنبه 26 خرداد 1403

با حضور پدر روزنامه‌نگاری ...

یونس شکرخواه، پدر روزنامه‌نگاری آنلاین ایران در نخستین نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ با ارائه‌ موضوع «روابط ...

متن خبر
بازدید رئیس هیئت مدیره سه شنبه 1 خرداد 1403

بازدید رئیس هیئت مدیره ...

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ: برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام ...

متن خبر