پدیده ماشین سازی غرب (تیان گاز استیل)

 پدیده ماشین سازی غرب (تیان گاز استیل)

معرفی

شرکت پدیده ماشین‌سازی غرب دی ماه سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. این شرکت با توانمندی در بررسی و انتقال تکنولوژی، در ساخت کامل انواع پلنت‌های شوینده و بهداشتی از جمله واحدهای سولفوناسیون، سولفاسیون، پودر شوینده سبک و تولید ماشین‌آلات صنعتی شوینده و بهداشتی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت دارد.
پدیده ماشین‌سازی غرب، در اجرای پلنت‌های تحت لیسانس، ساخت کامل واحدهای سولفوناسیون، پودر شوینده سبک، پودر شوینده سنگین، تولید مایعات، تجهیزات فرآیندی خاص همچون سیستم کاهش دیاکسان (DRS)، تیوبلارکونویربلت (TCB)، طراحی و ساخت رآکتورهای چندمنظوره و فیلمریزان، سیستم‌های اختلاط جامدات V-TYPE BLENDER و RIBBON BLENDER توانمند و فعال می‌باشد و قادر به طراحی و راهاندازی پلنت‌ها (طرح‌های E.P.C.C) نشاسته و گلوتن،سیلیکات سدیم، سولفات سدیم، اسیدسولفوریک، الئوکمیکال، گلوکز، کاتالیست FCC ,RFCC، کاتالیست تلقیح روی پایه، کاتالیست هم رسوبی، کاتالیست اسیدسولفوریک، کاتالیست آمونیاک و سیستم‌های تصفیه آب و پساب است.
 

بخشی از فعالیت‌های شرکت پدیده ماشین سازی غرب به تولید و تامین‌ تجهیزات آشپزخانه صنعتی اختصاص دارد که در شرکت صنعتی تيان گاز استيل به عنوان زیرمجموعه‌ی شرکت پدیده ماشین سازی غرب انجام می‌پذیرد:

معرفی شرکت صنعتی تيان گاز استيل
شرکت صنعتی تيان گاز استيل در سال ۱۳۵۵ تحت عنوان كارگاه تيان جهت انجام پژوهش‌های علمی و صنعتی در زمینه بهينه نمودن تجهيزات آشپزخانه‌های صنعتی و وسايل گازسوز شروع به كار كرد. در سال ۱۳۸۴ با سرمايه‌گذاری گروه صنعتی گلرنگ شركت صنعتی تيان گاز استيل تاسیس شد. این شرکت تاکنون موفق به تجهيز بيش از ۴۰۰۰ مرکز پخت غذا شامل مراکز دانشگاهی، نظامی، نفت، گاز، پتروشيمی، بيمارستان های دولتی و خصوصی، هتل ها، شرکت ها و کارخانجات دولتی و خصوصی، رستوران‌ها و تالارها شده است.
چشم انداز:              
ورود به کلیه آشپزخانه‌های کشور و تبدیل شدن به نخستین انتخاب سازمان‌های ایرانی در زمینه‌ی طبخ غذا.
مأموریت:
ما با ارایه محصولات طبخ غذا به شرکت‌های صنعتی ایران و کشورهای همسایه، با استفاده از فن‌آوری‌ای بی‌همتا و نوین، با باور به کار تیمی و جوان‌گرایی و با اتکا به سابقه‌ درخشان و سرمایه انسانی متخصص و توانمندمان توسعه‌ مستمر در راستای منافع مالکان و هماهنگ با آرمان‌های گروه صنعتی گلرنگ را محور فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم و ارتقای سلامت طبخ و کاهش ضایعات مواد غذایی را مسئولیتی همیشگی برای خود می‌پنداریم. 
سال تاسیس:  ۱۳۸۴                   سال بهره برداری:  ۱۳۸۴
تعداد سایت های تولیدی:  ۱        تعداد کارکنان: ۷۱ نفر
تولیدات: تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی مانند دیگ چلوپز، دیگ خورشت پز، کباب پز، سرخ کن، اجاق گاز، هود، میز کار، میز قصابی، میز سبزی خردکنی، خلال کن، پوست کن، سبزی خرد کن، چرخ گوشت، میکسر، خمیرگیر، یخچال کبابی، ترولی حمل، کابینت دیواری، آبچکان، سینک، وان شستشو و ...
برند: تیان گاز استیل 
افتخارات کسب شده: لوح کارآفرین صنعت کیترینگ در سال ۸۸
مدیر عامل: مهندس حسین عاشورنیا
مدیر فروش: مهندس حسام مظفری فرد 
دفتر مرکزی : تهران،میدان ونک،خیابان گاندی جنوبی،خیابان 17، پلاک 13، طبقه 4، واحد 10
کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد،بلوار ابوریحان بیرونی،حسابی غربی،لادن 3،لاله 4،قطعه 3563
تلفن: 86080269-۰۲۱    فاکس : 86083523-۰۲۱    
آدرس ایمیل:    info@tiyan-ind.com  
آدرس وب سایت:   www.tiyan-ind.com   


شرکت صنعتی تیان گاز استیل تولید‌کننده و تامین‌کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، در سال  1355 تحت عنوان کارگاه تیان با هدف بهینه نمودن تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و وسایل گازسوز شروع به کار نمود .
این کارگاه به دلیل سال‌ها تلاش پژوهشی و موفقیت های کسب نموده در سال 1361 موفق به دریافت جایزه از طرف سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید و به عضویت برگزیدگان علم و صنعت کشور درآمد و در سال 1384 کارگاه تیان با تاسیس شرکت صنعتی تیان گاز استیل با سرمایه گذاری گروه صنعتی گلرنگ  توانست با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در صنعت پخت و پز و نیروهای متخصص و مجرب در زمینه های مختلف با تولید انبوه محصولات منحصر بفرد خود به اهداف ذیل نائل گردد: 
ـ بهینه‌سازی مصرف سوخت متناسب با الگوی مصرف
ـ ارتقای سطح کیفیت طبخ
ـ جلوگیری از ضایعات مواد غذایی
ـ ارتقای سطح بهداشت
ـ کاهش آلودگی محیط زیست
ـ مکانیزه نمودن سیستم طبخ
ـ کاهش نیروی انسانی

چشم انداز

ـ طراحی و ساخت تجهیزات مختلف صنعتی (سفارشی)

ـ اجرای طراح‌های صنعتی مختلف (ایی.پی.سی) 

ـ تولید تجهیزات خاص و جدید صنعتی

ماموریت

مأموریت اصلی این شرکت طراحی، تأمین(خرید یا ساخت)، نصب و راه‌اندازی خطوط تولید صنعتی و همچنین طراحی و ساخت ماشینآلات و تجهیزات صنعتی به‌صورت سفارشی می‌باشد.

سال تاسیس

1393

تعداد سایت های تولیدی

10

تعداد کارکنان

88

برندها


دفتر مرکزی

تهران-خیابان گاندی- کوچه 25 -پلاک 24 – طبقه 4

تلفن

فکس

021-86083523

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

تیان گاز استیل