p همکاری با دانشگاه‌ها - گروه صنعتی گلرنگ

همکاری با دانشگاه‌ها

همکاری با دانشگاه صنعتی شریف


- گروه صنعتی گلرنگ با توجه به اهمیت فضای دانشگاهی در پیشبرد رفاه و توسعه تا کنون اقدامات زیادی در زمینه تعامل با دانشگاه انجام داده است. از جمله این اقدامات می‌توان به حمایت از دانشجویان و نخبگان اشاره کرد که در این گروه با جدیت پیگیری می‌شود. از ديگر تعاملات گروه صنعتي گلرنگ و دانشگاه شريف مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

برگزاري جشنواره نوآوری و فناوری گلرنگ با نام استاد حاج محمد کریم فضلی

گروه صنعتی گلرنگ با همكاري دانشگاه شريف، اقدام به برگزاری جشنواره نوآوری و فناوری گلرنگ با نام استاد حاج محمد کریم فضلی نمود.

این جشنواره با هدف ترغیب دانشجویان، اساتید و صاحبان ایده‌های کسب‌وکار به ارائه دستاوردهای علمی ـ پژوهشی و ایده‌های نو مبتنی بر علم و دانش که امکان کارآفرینی و تولید ثروت را در موضوعات فعالیت‌های گروه صنعتی گلرنگ داشته باشند، برگزار شد.
گفتنی است جوایز این جشنواره طی مراسمی صمیمانه در دفتر دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ با حضور مهندس فاضلیان معاون توسعه صنعتی گروه صنعتی گلرنگ، دکتر گودرزی معاون برنامه‌ریزی و توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ، دکتر باقری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی شریف و دکتر موحدی مدیر امور پژوهش معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف، یک‌شنبه سوم اسفند ماه 1393 اهدا شد.حمایت  مالی از ساختمان تکمیلی دانشکده شیمی دانشگاه شریف
- ساختمان تکمیلی دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف ظهر یکشنبه بیست‌ویکم خردادماه سال 85، طی مراسمی با حضور استاد حاج محمدکریم فضلی ریاست هیأت مدیره گروه صنعتی گلرنگ، دکتر سعید سهراب‌پور ریس وقت دانشگاه صنعتی شریف و دکتر مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و با حمایت مالی گروه به بهره‌برداری رسید.

حمایت شرکت پدیده شیمی پایدار از همایش‌ مدیریت پسماند دانشگاه صنعتی شریف
- شرکت پدیده شیمی پایدار از سومین دوره از سلسله همایش‌های مدیریت پسماند که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه سیزدهم و چهاردهم مهرماه 91 در سالن جابر بن حیان دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، حمایت کرد.
در سومین دوره از سلسله همایش‌های مدیریت پسماند که در دانشگاه صنعتی شریف با حضور جدی و اثرگذار کارشناسان شرکت پدیده شیمی پایدار برگزار شد، شرکت پدیده شیمی پایدار به روال دوره‌های پیشین باهدف ارتقاء سیستم انبارش و پسماند، حمایت مالی از این همایش را بر عهده گرفت تا بدینوسیله قدمی مؤثر در راستای حفاظت از محیط‌زیست بردارد.

برگزاری کارگاه های علمی به مناسبت سالروز تاسیس "گروه صنعتی گلرنگ" در دانشگاه شریف
- به پیشنهاد دانشگاه صنعتی شریف،هفته گروه صنعتی گلرنگ در تاریخ ۹۲/۹/۱۷ و همزمان با سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار  شد که شامل برگزاری کارگاه های علمی و نیز معرفی محصولات و توانمندی های این گروه در راستای تعامل صنعتی و دانشگاه بود. 
امضاء تفاهم نامه علمی-صنعتی
دوشنبه 17 آذر ماه  سال 1392به پیشنهاد دانشگاه صنعتی شریف در راستای تعامل صنعتی و علمی ، تفاهم نامه ای به امضای«گروه صنعتی گلرنگ» به عنوان همکار استراتژیک این نهاد علمی (دانشگاهی که یکی از اهدافش همکاری ارزش‌آفرین با سازمان‌های پیشتاز ایرانی، جهت آشنایی هرچه بیشتر شبکه اعضای هیأت علمی، پژوهشگران، دانشجویان، فارغ التحصیلان و شرکت‌های دانش بنیان با دستاوردها و توانمندی های آنهاست ) امضاء شد.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه ھمکاری بخش صنعت و دانشگاه افزایش می یابد و ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویان، برگزاری جشنواره نوآوری و فناوری کارگاه ھای آموزشی صنعت و نوآوری، بازدید از صنایع فعال در کشور و ارائه الگوی جذب نیروی انسانی صورت خواھد گرفت.

همکاری با دانشگاه تهران

حمایت از گردهمایی سالیانه مهندسی شیمی و پلیمر دانشگاه تهران

- شرکت پدیده شیمی پایدار و شرکت پاکشو از سومین گردهمایی سالیانه مهندسی شیمی و پلیمر دانشگاه تهران حمایت کردند. شرکت پاکشو حامی مالی این مراسم بود و شرکت پدیده شیمی پایدار با ارسال محصولات خود از این گردهمایی حمایت کرد.
در این گردهمایی که شانزدهم اسفندماه 1388 در دانشگاه تهران برگزار شد، مهندس فاضلیان، معاون توسعه صنعتی گروه صنعتی گلرنگ در معرفی شرکت پدیده شیمی نیلی اظهار داشت: «امروز پديده شيمی نيلی توليدكننده انواع مواد اوليه است كه درصنايع آرايشی، بهداشتی و پتروشيمی مورد استفاده است و اين توليدات به چندين كشور نيز صادر می‌گردد. چند محصول از محصولات پديده اختصاصی است و نه تنها در ايران بلكه در تمام منطقه، فقط در ايران توليد مي‌شود.»
وی سپس به معرفی شرکت‌های پدیده شیمی پایدار و تیان گاز استیل پرداخت و درباره توسعه روزافزون گروه صنعتی گلرنگ افزود: «امروز گروه صنعتی گلرنگ حدوداً 4000 نفر  (در سال 88) پرسنل دارد كه همراه خانواده‌هايشان مستقيماً سر سفره آن نشسته‌اند. دليل اين پيشرفت آن است كه استاد حاج محمدكريم فضلی بنيانگذار گروه صنعتی گلرنگ و پسر ايشان دكتر مهدی فضلی مديرعامل محترم گروه صنعتي گلرنگ عاشق اين مملكت هستند و تمام كارگران، كارشناسان و كاركنان را از اعضای خانواده خود می دانند. فضايی كه در گروه صنعتی گلرنگ مهياست باعث شده بهترين جوانان و سرمايه‌های اين مرز و بوم جذب اين گروه صنعتی بشوند و بنای اين گروه چنان پايه‌ ريزی شده كه پرسنل با عشق و علاقه مشغول به كارند و با كارشان زندگی مي‌كنند.»
مدیرعامل شرکت تولیدی پدیده شیمی پایدار با بیان نقاط عطف زندگی بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ ادامه داد: «من بنيانگذار گروه صنعتی گلرنگ را يك سرمايه ملی می‌دانم كه توجه به ديدگاه‌ها و روش او قطعاً می‌تواند راهنمای خوبی برای شما جوانان باشد.» 


 برگزاری مراسم بزرگداشت پرفسور رضا در دانشکده مدیریت تهران
- با حمایت و همکاری گروه صنعتی گلرنگ بزرگداشت پرفسور فضل الله رضا در تاریخ ۹۲/۹/۴ در دانشگاه مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. این آیین علمی و فرهنگی به گرامیداشت استاد پرفسور رضا اختصاص داشت که از چهره های ماندگار علمی و فرهنگی کشور عزیزمان محسوب می شوند. این مراسم با حمایت همه جانبه گروه صنعتی گلرنگ انجام شد.